Вівторок, 27 листопада 2018 11:02

Заборгованість вінничан за тепло і гарячу воду понад 50 мільйонів! Дякуйте Гройсману!

Який результат "покращень" Гройсмана? А ОСЬ ТАКИЙ! Бо економіка на його рехформи реагує прямо і однозначно!

Станом на 26 листопада 2018 заборгованість мешканців Вінниці перед КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» досягла 53 мільйона гривень!

У “рекордсмена” сума боргу перевищує 200 тисяч. 

На рахунках 1615 споживачів несплачені суми за послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання від 10 тисяч гривень і більше. Ще понад тисяча вінничан боргують від 5 до 10 тисячгривень.

За рік борг вінничан за тепло виріс майже утричі – до 64 мільйонів!!!

На «Вінницяміськтеплоенерго» кажуть, що для них важливо вчасно отримувати оплату за надані послуги, адже ці кошти направляють для стабільної роботи підприємства. А от про ціни на їх "послуги" і якість - мовчать...

– Пам’ятайте – борги нікуди не дінуться! Тож будьте відповідальними та свідомими, розраховуйтеся за послуги вчасно та в повному обсязі! – нагадує своїм споживачам «Вінницяміськтеплоенерго».

До речі, з 1 серпня 12 тисяч абонентів, яких раніше обслуговувало «Теплокомуненерго Маяк», перейшли до «Вінницяміськтеплоенерго».

– До підприємства час від часу звертаються споживачі, які мали переплату за послуги, які отримували від ДП «Маяк», але наголошуємо на тому, що нашому підприємству не передано суми, які переплатили наперед споживачі колишнього ДП «Теплокомуненерго Маяк». Саме тому, якщо у Вас виникають питання щодо переплати за вашим рахунком, радимо звертатись до ДП «Теплокомуненерго Маяк», – йдеться на сайті «тепловиків».

Ну а за таку ситуацію дякуйте Порошенку та Гройсману! Бо саме з їх ініціативи і вини так різко зросли комунальні тарифи!!!

Нагадаємо, що кінця кожного місяця необхідно передавати показники лічильників гарячої води. Це можна зробити за телефонами 55-16-51, 46-03-45. Однак зауважте графік роботи підприємства: Пн-Чт з 8:00 до 17:00, Пт з 8:00 до15:45. Обідня перерва з 12:00 до 12:45.

Сплачувати за комунальні послуги необхідно до 20 числа кожного місяця.

Переглядів 288
Поділитися:

Голосування

ЯКІ першочергові кроки повинен зробити новий Президент України у 2019?