Четвер, 22 листопада 2018 17:34

Головних податківців Вінниччини підозрюють у створенні злочинної організації!!!

Генпрокуратура повідомила про підозру у створенні злочинної організації, зловживанні владою і ухиленні від сплати податків начальнику начальнику ГУ ДФС у Вінницькій області і його першому заступнику!

"За результатами Розслідування 20 листопада повідомлено про зміну підозрі начальнику ГУ ДФС у Вінницькій області та повідомлено про підозру Першому заступнику начальника ГУ ДФС у Вінницькій області", - йдет у Повідомленні.

Кроме того, повідомлено про підозру у створенні злочинної организации, зловжіванні властью и ухіленні від Сплата податків директору низькі підконтрольніх КОМЕРЦІЙНИХ структур. Посадовців звертаючись Запобіжний Захід у виде тримання під Варта з альтернативою Внесення застави 40 млн грн.

Аналогічну підозру повідомілі ще одному з організаторів злочинної организации, которого 17 серпня поточного року Було оголошено у міжнародний розшук.

У ході слідства встановлен, что примерно у 2014 году невстановленою на Данії годину особою у м. Вінниці Було Створено злочин організацію з ее відокремленімі структурними Підрозділами, до складу однієї з якіх увійшлі начальник ГУ ДФС у Вінницькій області, его перший заступник, а такоже набліжені до него суб'єкти господарської ДІЯЛЬНОСТІ та інші невстановлені поки особи.

Метою ДІЯЛЬНОСТІ засновніків та керівніків злочинної организации було те, що бере неправомірної вигоди від КОМЕРЦІЙНИХ структур, які здійснюють експортно-імпортні операції.

Так, Упродовж 2015 - 2017 років внаслідок систематичного сприяння службовими особами ГУ ДФС у Вінницькій області та ДФС України з корисливих мотивів низці підконтрольніх КОМЕРЦІЙНИХ структур, Які ухилились від Сплати податків, Шляхом Вчинення незаконних операцій з придбання сільськогосподарської продукції (горіхи, бобові культури), якові в подалі експортувалі підконтрольнім нерезидентам за заниженою вартістю.

Відповідно до висновка комісійної судово-економічної експертизи документально підтверджується матеріальна шкода (збитки) державі в результате несплату податку на прибуток, податку на доходи фізичних осіб, пені за Порушення строків розрахунків в іноземній Валюті 4 СПД у сумі понад 305 млн грн.

Зараз вірішується питання относительно избрания запобіжного заходу у виде тримання під Варта начальнику ГУ ДФС у Вінницькій області та его Першому заступнику.

Досудове Розслідування триває.

Як відомо, начальником ГУ ДФС у Вінницькій області є Руслан Осмоловський, а его дере заступником - Віктор Сироватка.

Переглядів 364
Поділитися:

Голосування

ЯКІ першочергові кроки повинен зробити новий Президент України у 2019?