Понеділок, 29 жовтня 2018 13:23

Вінницьку мерію активісти закидали тухлими яйцями!!! А мера Моргунова...

Медіа

Під Вінницькою мерією знову мітинг! Активісти згуртувались проти нового зростання тарифів на газ!

Мерію закидали яйцями!!! Тітушки мера Моргунова штовхались із пенсіонерами!!!

Обурені новим безпідставним підвищенням урядом Гройсмана і Порошенка цін на газ вінничани вийшли із протестом під мерію!

Люди викликали мера Моргунова, але той не вийшов!!!

Також лунали звинувачення у пригнобленні українських національних символів та спадщини Тараса Шевченка у Вінниці іншою національною меншиною!

Відомий місцевий пенсіонер-активіст Тарас Бульба зайшов у холл міської ради, але тітушки мера Моргунова, котрі там групувались, виштовхали його!

Обурені цим люди ринули на його захист! Була штовханина!

В муніципалів і тітушок полетіли яйця!!!

Організатори Акції закликали депутатів міськради ініціювати недовіру меру Сергію Моргунову за численні зловживання владою!

Вони також оголосили про наступну акцію протесту... Більшість українців прозріє від нових цін на газ після отримання в грудні "платіжок щастя"!

Враховуючи це, Об'єднавчий рух ветеранів і пенсіонерів і проведе грудневу Всеукраїнську акцію протесту щодо тарифної антинародної політики Гройсмана! Її дата буде оприлюднена пізніше...

і якщо цього дня вінничани обкидали Вінницьку мерію тухлими яйцями, то в грудні люди юбкидатимуть цю ненависну владу вже мабуть лайном... Бо реально дістали!!!

Переглядів 737
Поділитися:

Голосування

ЯКІ першочергові кроки повинен зробити новий Президент України у 2019?