Четвер, 11 жовтня 2018 14:26

Корупційна схема КП ВКГ “Вінниця облводоканал“!!!

Медіа

Корупційна схема ВО КП ВКГ  “Вінницяоблводоканал“ полягає в тому, що співвласники Комунального Підприємства змовились привласнювати додатково сплачені власниками квартир кошти за розрахунково-касове обслуговування банків та - за послуги  «Центру муніципальних систем управління», хоча ці кошти входять в тариф водопостачання та водовідведення!

Днями у міському суді Вінниці відбудеться початок судового розгляду справи щодо комунальної афери цього горе-підприємства і його "керівника" Чернятинського!

Проблема: ВО КП ВКГ  “Вінницяоблводоканал“ не надає  можливості споживачам сплачувати платежі виконавцю послуг, відповідно до показників лічильників - не відкрило абонентські рахунки власникам квартир, не надає платіжних документів (розрахункової книжки, рахунку, квитанції), не реєструє лічильники води у квартирах , не укладає договори з власниками квартир (тому не надає персональні дані власників квартир Розрахунковому центру ЖКГ і не доручило банкам, з якими уклало договір, здійснювати прийом  платежів від власників квартир з використанням програмного забезпечення Обчислювального центру), не виконує інші обов’язки виробника-виконавця послуг, відповідно до ст.21 Закону України “Про житлово – комунальні послуги” та Правила надання послуг з централізованого постачання  холодної  води і водовідведення та типового договору, затверджені  постановоюКабінетуМіністрівУкраїнивід 21 липня 2005 р. № 630.

Корупційна схема -  КП ВКГ  “Вінницяоблводоканал“ .

Проблема: ВОКП ВКГ  “Вінницяоблводоканал“не надає  можливості споживачамсплачувати платежі виконавцю послуг,відповідно до показників лічильників - не відкрило абонентські рахунки власникам квартир,не надає платіжних документів (розрахункової книжки, рахунку, квитанції), не реєструє лічильники води у квартирах ,не укладає договори з власниками квартир (тому не надає персональні дані власників квартир Розрахунковому центру ЖКГ і не доручило банкам, з якими уклало договір, здійснювати прийом  платежів від власників квартир з використанням програмного забезпечення Обчислювального центру), не виконує інші обов’язки виробника-виконавця послуг, відповідно до ст.21 Закону України “Про житлово – комунальні послуги” та Правила надання послуг з централізованого постачання  холодної  води і водовідведення та типового договору, затверджені  постановоюКабінетуМіністрівУкраїнивід 21 липня 2005 р. № 630.

Корупційна схема ВО КП ВКГ  “Вінницяоблводоканал“ полягає в тому,що:                       

- співвласники Комунального Підприємства змовились привласнювати додатково сплачені власниками квартир кошти за розрахунково-касове обслуговування банків та - за послуги  «Центру муніципальних систем управління», хоча ці кошти входять в тариф водопостачаннятаводовідведення.                                                                                                         - Для привласнення коштів (складових тарифу) між виконавцем послуг(“Вінницяоблводоканал“)  і споживачами (власниками квартир) вінницькою міською владою створені так звані «прокладки», а саме приватні ЖЕКи,ЖЕО,фейкові ОСББ,двічі перепроданий «Розрахунковий Центр ЖКП» - «Центр муніципальних систем управління»,                                                     

- КП ВКГ  “Вінницяоблводоканал“не уклав тристоронні договори з використанням програмного забезпечення на прийом платежів від власників квартирні з ОСББ, ні з ЖЕКами, ні з ЖЕО, тому вказані «прокладки ВМР»  додатково включають платежі за розрахунково-касове обслуговування банків та - за послуги  «Центру муніципальних систем управління» за водопостачання та водовідведення в тариф по обслуговуванню будинку,                    

  -Для забезпечення  корупційної схеми задіяні Вінницька міська рада і Вінницька ОДА(?): 

- ДиректорДепартаменту ЖКП ОДААнатолій Вакар15.05.2014р. заявив –Ви  хочете відповідь – чому ми не виконуємо Закони України і Правила надання послуг водопостачання та водовідведення? Чому не надають платіжних документів?

У Вінниці ось так!У інших містах області і України «Водоканали» укладають договори з власниками квартир? Ну і що?  -

Голова ОДА Олійник А.Д. 20.11.2014р. на особистому прийомі заявив, що виконання ЗАКОНу УКРАЇНИ "Про житлово-комунальні послуги" в частині  Ст. 6. Повноваження …обласних … державних адміністрацій у сфері житлово-комунальних послуг  щодо «забезпечення дотримання вимог законодавства у цій сфері;» - його не стосується !                            

      - Начальник відділудоговорнихвідносин  КП «Вінницяоблводоканал» 25.07.2015р.заявила, що договора з власниками квартир підприємство не укладає і типового договору - немає.                                                                                                                                                

Заступник директора Департаменту ЖКГ Вінницької ОДА Півторак Р.І. на особистому прийомі заявила, що КП «Вінницяоблводоканал» буде укладати договори,але власники квартир будуть платити  через ОСББ.

Не хоче відповідати – чому Вінницька ОДА понад 10 років не забезпечує виконання обов’язків виконавця послуг КП «Вінницяоблводоканал».

VinOblVodokanal 021

 

Чернятинський Олександр Дмитрович, Начальник  КП "Вінницяоблводоканал"

З 01.07.2016р. начальник підприємства КП "Вінницяоблводоканал".

Електронна пошта - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Водоканал привласнили вінницькі чиновники?

Віповідь:КП «Вінницяоблводоканал»- привласнили Вінницькі мафіозні клани – до яких входять – В.Гройсман, С.Моргунов, В.Кістіон, О.Чернятинський, О.Домбровський, В.Коровій, А.Олійник, прокурор Вінницької області В.Соколовий, Нач.ГУ НП Ю.Педос і багато іншіх злодіїв – корупціонерів…

  - Заступник Голови Вінницької ОДА  Броварник В.М.на особистому прийомі 07.08.2015р.заявив, обласна державна адміністрація працює з КП «Вінницяоблводоканал» щодо прямих договорів. Він не вважає проблемою, що - ВО КП ВКГ «Вінницяоблводоканал» - не укладає договори і не веде розрахунки з власниками квартир м.Вінниці, не відкрило абонентські рахунки, не надає платіжні документи – розрахункові книжки, квитанції, рахунки, не реєструє лічильники води у квартирах, не виконує обов’язки виконавця послуг водопостачання та водовідведення – Закон України «Про житлово-комунальні послуги» 2004 року та Постанову Кабінету Міністрів України №630 від 21.07.2005р.                                                                                                                                                        

Він не погоджується з тим, що місто Вінниці – столиця житлово-комунального мародерства, хоча Вінниці – єдине місто області і України, у якому «Водоканал» не укладає договори, не відкриває особові рахунки і не проводить розрахунки з власниками квартир.

Він не вважає корупційною схемоюотримання додаткових прибутків за рахунок існування між виконавцем послуг («Вінницяоблводоканал») і споживачами (власниками квартир) міста Вінниці,створених міською владою приватних посередників (приватний розрахунковий центр, приватні ЖЕО, приватні ЖЕКи, приватні ОСББ),які збирають з власників квартир гроші, додатково сплачують за розрахунково-касове обслуговування банків і «Центру муніципальних систем управління», хоча це входить у тариф  водопостачання та водовідведення. Але корупційна схема комунального мародерства у Вінниці - працює.

Комунальне Підприємство Водопровідно-Каналізаційного Господарства «Вінницяоблводоканал»,  в особі начальників: Кістіон В.Є.-екс-першого заступника міського голови м. Вінниця, нині заступника міністра регіон ЖКГ, С.І Кушнір екс-начальника ВК,

В.М. Сиска  - начальника ВК., О.М.Шведова - заступника начальника, не укладає договори  і не веде розрахунки з власниками квартир у багатоквартирних будинках м. Вінниці (споживачами), посилаючись, як на статтю 19 Закону України « Про питну воду та питне водопостачання».Коллізія?

Крадуть!

Начальники підприємства відповідають - КП «Вінницяоблводоканал» не має правових підстав для укладення договорів про надання послуг водопостачання та водовідведення окремо з кожним власником квартири в багатоквартирному будинку.».   

Начальники «Вінницяоблводоканалу»  відмовляють власникам квартир у багатоквартирних будинках м. Вінниці  в укладенні договорів «Про надання послуг водовідведення (стоків каналізації)» посилаючись, як на підставу відмови, на Закон України « Про питну воду та питне водопостачання»!Дуркують? Крадуть!

Питання для журналістських розслідувань:                                                                                     

- Хто привласнив  КП ВКГ  “Вінницяоблводоканал“ ?  Кістіон? Гройсман? 

Відповідь: Вінницькі мафіозні клани до яких входять:   В.Гройсман, С.Моргунов, В.Кістіон, О.Чернятинський, О.Домбровський, В.Коровій, А.Олійник, прокурор Вінницької області В.Соколовий, Нач.ГУ НП Ю.Педос і багато іншіх злодіїв – корупціонерів…                         

 -Чому КП «ВінницяВОДОКАНАЛ»  понад 10 роківне виконуєобов’язки  виконавця послугводопостачання та водовідведення? Крадуть!

Використовуючи корупційні схеми незаконного збагачення…

 - Чому КП «Вінницяводоканал» не укладає  з  власниками квартир багатоквартирних будинків Договір про надання послуг водопостачання та водовідведення відповідно до вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 21.07.05р. № 630, не відкриває особові рахунки і не   отримує  від споживачів-власників квартир  платежі за надані послуги? Крадуть!  Використовуючи при цьому корупційні схеми незаконного збагачення…                                                                          

 - Чому Вінницька обласна державна адміністрація,  міськрада не забезпечують виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 21.07.05р. № 630 ? Крадуть!                                                

 - Чому Вінницька обласна державна адміністрація,  міськрада, КП «Вінницяводоканал»  приховують складові тарифів  водопостачання і водовідведення  і їх вартість?  Крадуть!  

Злочинне порушення Закону України «Про запобігання корупції» ККУ стаття 364.ч.1,2. Стаття 365.Незаконне збагачення…                 

-    Вінниця – столиця комунального мародерства?

В усіх інших містах Вінницької області і Україні в цілому «Водоканали»  укладають договори з власниками квартир і ведуть з ними розрахунки!     

Переглядів 744
Поділитися:

Голосування

ЯКІ першочергові кроки повинен зробити новий Президент України у 2019?