Субота, 29 вересня 2018 13:37

МІСЬКА ВЛАДА ВІННИЦІ ВІДМИВАЄ КОШТИ ЧЕРЕЗ СУМНІВНІ ГРОМАДСЬКІ ОРГАНІЗАЦІЇ!

Близько 10 мільйонів гривень з бюджету міста заплановано виділити місцевим громадським організаціям в 2018 році. Лише 800 тисяч з них були розподілені за конкурсом проектів, участь у якому могли взяти усі бажаючі! Ось які "методи" у найпрогресивнішого мера Укпаїни Сергія Моргунова!

Громада могла обирати та голосувати за кращі з них, таким чином впливаючи на розподіл своїх бюджетних коштів. Майже дев'ять мільйонів гривень були поділені без жодного відома та участі громади. Витрати "заховали" за міськими цільовими програмами.

До прикладу під фінансування ГО "Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Вінниця" існує окрема програма "Розвиток самоорганізації мешканців багатоквартирних будинків та підтримка розвитку об'єднань співвласників багатоквартирних будинків м. Вінниця". Вона діє до кінця 2018 року. Минулоріч за цією програмою організація отримала майже 960 тисяч гривень. В цьому році сума уже перейшла за мільйон! А що, апетити у не пійманих та непокараних корупціонерів завжди ростуть!

ГО "Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Вінниця" була створена в 2016 році. До цього за програмою фінансувалася інша організація ГО "Ресурсний центр ОСББ "Проспера". Її засновником і керівник була та сама людина, що й начальник відділу розвитку ОСББ департаменту житлового господарства Вінницької міської ради: Галина Миколаївна Спірідонова.

Журналісти робили розслідування про незаконну схему по реєстрації ОСББ, організовану міською владою, у якій брала участь ця громадська організація...

 

 

джерело: власно.інфо

Переглядів 481
Поділитися:

Голосування

ЯКІ першочергові кроки повинен зробити новий Президент України у 2019?