П'ятниця, 14 вересня 2018 18:57

Фракцію «Самопоміч» у Вінницькій облраді планують розпустити через корупційні скандали!

Слідом за саморозпуском фракції «Самопоміч» у Київській міській раді, виконавчий комітет партії вивчає питання про розпуск фракції у Вінницькій обласній раді!

Причиною називають корупційні скандали і неналежну поведінку керівництва обласного осередку, що завдають непоправної шкоди репутації всеукраїнського об'єднання напередодні виборів.

У центральному штабі вважають, що в партії з'явилася «п'ята колона», яка працює на користь опонентів лідера «Самопоміч» Андрія Садового і провокує публічні скандали. До диверсантам відносять і представників у Вінницькій області. Мова в першу чергу про Ігоря Хміля, главі обласного осередку та Вадима Соляник, голові фракції в облраді.

Зараз виконавчий комітет вивчає декларації «однодумців», по результату - планує передати матеріали внутрішнього розслідування в НАБУ і НАПКА.

Нагадаємо, Ігор Хміль записав на свою матір -пенсіонерку п'ять квартир в Києві і передмісті, вартістю 5 млн грн, а Вадим Соляник вказав покупку Audi А8 за одну тисячу гривень. Останній до того ж викритий у використанні російської соцмережі «Вконткте», забороненої РНБО України і цензуріруемой самою партією.

«У першому випадку обставини вказують на незаконне збагачення, у другому - ухилення від сплати податків і пособництво ворогові», - пояснили в партії.

Народний депутат, член фракції «Самопоміч» у Верховній Раді Єгор Соболєв в свою чергу заявив, що подібні корупційні діяння будуть жорстко припиняти.

«Політичні партії, як і громадські туалети, треба мити кожну годину. Це не саме приємна справа. Але тільки тоді і туалети, і партії будуть чистими », - сказав політик.

Переглядів 380
Поділитися:

Голосування

ЯКІ першочергові кроки повинен зробити новий Президент України у 2019?