П'ятниця, 24 серпня 2018 11:33

ГПУ оголосила підозру головному фіскалу Вінниччини Руслану Осмоловському!

Генеральна прокуратура повідомила про підозру начальнику головного управління Державної фіскальної служби у Вінницькій області Руслану Осмоловському!

Схоже, за корупціонерів з "партії вінничан" ГПУ взялась не по-дитячому...

"На сьогодні в цьому провадженні оголошено про підозру начальнику Головного управління ДФС у Вінницькій області О. у здійсненні кримінальних правопорушень, а також ще двом активним учасникам злочинної організації Н. та Ч., одного з яких оголошено в розшук", - повідомили агентству у відомстві.

У Генпрокуратурі розповіли, що здійснюють досудове розслідування в кримінальному провадженні за фактами створення злочинної організації для скоєння тяжких та особливо тяжких злочинів.

 Зокрема, йдеться про зловживання службовим становищем посадовими особами органів ДФС, умисне ухилення від сплати податків суб'єктами господарювання під час експортно-імпортних операцій і отримання хабарів.
 
Руслан Осмоловський
 
ГПУ каже, в результаті порушень податкового законодавства та законодавства у сфері ведення зовнішньоекономічної діяльності злочинне угруповання під керівництвом посадових осіб органів ДФС завдало державі збитків на суму понад 300 мільйонів гривень.

У відомстві розповіли, що суд уже обрав одному з учасників злочинної організації Ч. запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення застави в розмірі 50 мільйонів гривень.

Ще у липні правоохоронці приходили до Осмоловського з обшуком.

У ДФС кажуть, що ситуація з Осмоловським – це ніщо інше, як "відповідь силовиків на початок масштабної боротьби проти контрабанди та корупції на митниці"... Ну, "партія вінничан", тримайся...

Переглядів 498
Поділитися:

Голосування

ЯКІ першочергові кроки повинен зробити новий Президент України у 2019?