Четвер, 26 липня 2018 17:19

27 липня о 14.00 на Водоканалі "слухання"! У Вінниці хочуть підняти ВДВІЧІ тарифи на воду!!!

Медіа

Воно відбудеться 27 липня 2018, о 14 годині на 2-му поверсі актового залу адміністративного приміщення «Вінницяоблводоканалу» за адресою вул.Київська, 173.

"Вінницяоблводоканал" проведе громадське обговорення щодо питання ЗБІЛЬШЕННЯ ВДВІЧІ нових тарифів на воду з початку 2019 року!!!

Про це йдеться на сайті цього горе-підприємстваства, яке вже із місяць жене в квартири вінничан досить брудну воду!

Нові тарифи будуть удвічі більше поточних:

централізоване водопостачання — 12,77 грн. (без ПДВ) за 1 м³;

централізоване водовідведення — 7,03 грн. (без ПДВ) за 1 м³;

послуга з централізованого постачання холодної води (з використанням внутрішньобудинкових систем) — 13,07 грн. (без ПДВ) за 1 м³;

послуга з водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) — 7,23 грн. (без ПДВ) за 1 м³

Діючі тарифи станом на сьогодні, 16 липня 2018 року: 

  Отож на цю "проблемну" тему різкого здорожчання відбудуться громадські слухання!

Вінничан запрошують на відкрите обговорення питань "необхідності" ТАКОЇ зміни тарифів на водопостачання та водовідведення на 2019 рік.

У соцмережах люди запитують, ЯК керівники цього підприємства пояснюють таке подорожчання.

  У свою чергу, "Вінницяоблводоканал" вказує, що основними причинами необхідності встановлення таких тарифів є: зростання тарифів на енергоносії; збільшення тарифів на опалення підвищення цін на реагенти; збільшення мінімальних гарантій в оплаті праці; збільшення цін на паливно-мастильні матеріали, ремонтні матеріали, запчастини; збільшення вартості послуг з підкачування холодної води сторонніми організаціями... І тд і тп...

Хоча, якщо розібратись, і ту воду, яку водоканал подає вінничанам зараз, вже давно слід визнати не питною (питним продуктом), а технічною!!!

Доказом цього є незалежна експертиза цієї "води", проведена з ініціативи вінницьких громадських активістів ще рік назад! Втім, тоді на цю інформацію ніхто не звернув уваги... 

Ось електронні адреси "керівників" цього підприємства, котрі подають у ваші домівки брудну воду, видаючи її за чисту!!! Напишіть їм все, що ви про них думєте! І скажіть в обличчя, коли зустрінете!

VinOblVodokanal 021

Чернятинський Олександр Дмитрович, З 01.07.2016р. горе-начальник підприємства КП "Вінницяоблводоканал". А нещодавно він у депутатів облради навіть набрався нахабства просити премію за свою "ГАРНУ" роботу!!!

Електронна пошта - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Головний інженер КП "Вінницяоблводоканал" Шведов Олег Михайлович Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Заступник начальника КП "Вінницяоблводоканал" Кістіон Дмитро Володимирович Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Заступник начальника КП "Вінницяоблводоканал" Стельмащук Олександр Миколайович Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Заступник начальника КП "Вінницяоблводоканал" Півторак Раїса Іванівна Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Головний бухгалтер  КП "Вінницяоблводоканал" Лисак Алла Борисівна Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Переглядів 2386
Поділитися:

Голосування

Кого з кандидатів ви підтримаєте як Президента України на виборах навесні 2019?