Вівторок, 17 липня 2018 17:22

Проїзд у громадському транспорті Вінниці стане дорожчим! ЗНОВУ???

Слідом за маршрутками міська влада Моргунова планує підняти ціну проїзду в муніципальному транспорті!

Пасажири, пристебніться!

 Трамваї і тролейбуси будуть перезити громадян за 4 гривні, автобуси — за 5 гривень.

Як йдеться в рішенні міської влади, нова вартість проїзду буде в серпні. Зростуть в ціні й місячні проїзні квитки. 

У автобусі піднімуть ціну з 3,50 до 5 гривень. До того ж здорожчання разової поїздки вплине й на вартість місячних проїзних квитків. Вони також піднімуться в ціні. Проїзний на один вид транспорту коштуватиме для всіх громадян 300 гривень, на два види транспорту — 340 гривень, а на три (автобус, трамвай, тролейбус) — 500 гривень. Зміниться вартість проїзних й для студентів та учнів, що вказано у таблиці.

З липня 2018 зросла ціна на проїзд в маршрутках. У більшості з них за одного пасажира тепер беруть по 6 гривень, а нічна маршрутка возить за 8 гривень.

Останнє здорожчання ціни проїзду було 2 роки тому. Тому комунальна «Вінницька транспортна компанія» з подачі міської влади мера Моргунова вирішила змінити ціну в трамваях, тролейбусах і автобусах, щоб не відставати від цін маршрутників! 

Нещодавно на сайті міськради опублікували проект нової вартості квитка. За ним проїзд в трамваях і тролейбусах зросте з 3 до 4 гривень.

 У проекті рішення пишуть, що здорожчання проїзду буде з 20 серпня 2018, а нова вартість місячних проїзних квитків буде вже з 1 вересня.

Нові тарифи мають ще затвердити на засіданні виконкому міськради. 

Раніше гендиректор «Вінницької транспортної компанії» Михайло Луценко пояснював, чому їм потрібна нова ціна проїзду:

— Після останнього підвищення тарифу на проїзд у 2016 році вартість електроенергії збільшилася у 2,7 раза, пального - у 2,5 раза, матеріали та запчастини - 1,5-1,7 раза. Ще нам не в повній мірі компенсують втрати доходів за пільгові перевезення окремих категорій громадян з державного бюджету, — казав Луценко. Він також прогнозував, що нова вартість квитка буде вже влітку.

Крім того, у «Вінницькій транспортній компанії» застарілий парк машин, на оновлення якого теж треба кошти. Для прикладу, 70% тролейбусів мають вік 30 років. Тому замість придбання нових машин, старі капітально «омолоджують» — міняють агрегати, салон, кузов, наново фарбують. 

Ну і з метою техоновлення обслуговування пасажирів і контролю коштів у січні 2019 в громадському транспорті Вінниці почне діяти електронний квиток... 

Переглядів 798
Поділитися:

Голосування

ЯКІ першочергові кроки повинен зробити новий Президент України у 2019?