Вівторок, 17 липня 2018 12:00

У Вінниці хочуть підняти ВДВІЧІ тарифи на воду!!! Так вона брудна! ЗА ЩО?

Медіа

"Вінницяоблводоканал" проведе громадське обговорення щодо питання ЗБІЛЬШЕННЯ ВДВІЧІ нових тарифів на воду на 2019 рік!!!

Про це йдеться на сайті цього горе-підприємстваства, яке вже із місяць жене в квартири вінничан досить брудну воду!

Нові тарифи будуть удвічі більше поточних:

централізоване водопостачання — 12,77 грн. (без ПДВ) за 1 м³;

централізоване водовідведення — 7,03 грн. (без ПДВ) за 1 м³;

послуга з централізованого постачання холодної води (з використанням внутрішньобудинкових систем) — 13,07 грн. (без ПДВ) за 1 м³;

послуга з водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) — 7,23 грн. (без ПДВ) за 1 м³

Діючі тарифи станом на сьогодні, 16 липня 2018 року: 

  Отож на цю "проблемну" тему різкого здорожчання відбудуться громадські слухання!

Вінничан запрошують на відкрите обговорення питань "необхідності" ТАКОЇ зміни тарифів на водопостачання та водовідведення на 2019 рік.

Воно відбудеться у четвер, 27 липня 2018, о 14 годині на 2-му поверсі актового залу адміністративного приміщення «Вінницяоблводоканалу» за адресою вул.Київська, 173.

А до 26 липня приймаються зауваження та пропозиції! Вони приймаються на електронну пошту підприємства: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

У соцмережах люди запитують, ЯК керівники цього підприємства пояснюють таке подорожчання.

  У свою чергу, "Вінницяоблводоканал" вказує, що основними причинами необхідності встановлення таких тарифів є: зростання тарифів на енергоносії; збільшення тарифів на опалення підвищення цін на реагенти; збільшення мінімальних гарантій в оплаті праці; збільшення цін на паливно-мастильні матеріали, ремонтні матеріали, запчастини; збільшення вартості послуг з підкачування холодної води сторонніми організаціями... І тд і тп...

Хоча, якщо розібратись, і ту воду, яку водоканал подає вінничанам зараз, вже давно слід визнати не питною (питним продуктом), а технічною!!!

Доказом цього є незалежна експертиза цієї "води", проведена з ініціативи вінницьких громадських активістів ще рік назад! Втім, тоді на цю інформацію ніхто не звернув уваги... 

Ось електронні адреси "керівників" цього підприємства, котрі подають у ваші домівки брудну воду, видаючи її за чисту!!! Напишіть їм все, що ви про них думєте! І скажіть в обличчя, коли зустрінете!

VinOblVodokanal 021

Чернятинський Олександр Дмитрович, З 01.07.2016р. начальник підприємства КП "Вінницяоблводоканал".

Електронна пошта - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Головний інженер КП "Вінницяоблводоканал" Шведов Олег Михайлович Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Заступник начальника КП "Вінницяоблводоканал" Кістіон Дмитро Володимирович Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Заступник начальника КП "Вінницяоблводоканал" Стельмащук Олександр Миколайович Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Заступник начальника КП "Вінницяоблводоканал" Півторак Раїса Іванівна Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Головний бухгалтер  КП "Вінницяоблводоканал" Лисак Алла Борисівна Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Переглядів 980
Поділитися:

Голосування

ЯКІ першочергові кроки повинен зробити новий Президент України у 2019?