Понеділок, 16 липня 2018 13:57

Комунальне підприємство «Вінницька транспортна компанія»: еволюція чи деградація? Точно друге!

Ще відомий вінницький мер Дмитро Дворкіс на своїй посаді усвідомив одну просту річ: незважаючи на те, наскільки погано йдуть справи у місті, через підконтрольні мас-медіа можна гарно піаритись і доводити усім, що "насправді" все добре"! Тобто - мати гарний вигляд при поганій грі!

З того часу усі вінницькі мери постійно і успішно використовують це правило у своїй непростій роботі...

Для нашого прикладу візьмемо Комунальне підприємство «Вінницька транспортна компанія». Ось як його красиво піарять на офіційному сайті Вінницької міської Ради мера Моргунова (http://www.vmr.gov.ua/MunicipalEnreprise/Lists/KPVTK/Default.aspx):

"Комунальне підприємство «Вінницька транспортна компанія» - це одне з кращих підприємств міського електротранспорту України...

Нині КП «ВТК» є базовим транспортним підприємством міста з загальною кількістю працюючих, що перевищує 2000 чоловік. На лінію загалом випускається 74 трамвайних вагони, 131 тролейбус, 46 автобусів. Його 5 трамвайних, 14 тролейбусних та 15 автобусних маршрутів перевозять за добу більше  400 тис. пасажирів. Завдяки потужній ремонтній базі КП «ВТК» власними зусиллями виконує всі види ремонтів рухомого складу, в тому числі капітально-відновлювальні ремонти трамваїв та тролейбусів, трамвайних колій. Колектив підприємства вирішує головну задачу – стабільне перевезення пасажирів.     КП «Вінницька транспортна компанія» на протязі багатьох років займає перші місця серед споріднених підприємств..."

Як кажуть у народі, газета все стерпить! Ну а інтернет - тим більше! За гарними словами про це "підприємство" ховаються суворі реалії сьогодення...

А саме - той складний стан, у який його завели мер Сергій Моргунов разом із колишнім Генеральнм директором КП "Вінницька транспортна компанія" Миколою Форманюком та його нинішнім гендиректором Луценко Михайлом Петровичем!

Так, певні покращення для пасажирів є! Це поява нових маршрутів (хоча неможливо зрозуміти, чому їх проклали лише кілька років назад, а не одразу!), комфортні швейцарські трамваї (хоча й значно користовані та відістані до нас), той же безкоштовний вай-вай інтернет, хоча й ним зараз нікого вже не заманиш...

Для "Вінницької транспортної компанії" є серйозніші проблеми! А саме небажання людей працювати за мізерні зарплати, котрі їм пропонують їх гендиректори та мерія! Кому потрібна "мінімалка" з таким робочим навантаженням!!! Та до того ж системою штрафування! А отримання Україною безвізу та спрощений доступ до працевлаштування за кордоном і взагалі ще більше ускладнив цю проблему!

І ОСЬ ВАМ - ще одне "покращення" від "прогресивного" мера Моргунова! Громадський транспорт без кондукторів! Але не плутайте із справжніми маршрутками!

На сьогодні значна кількість вінницьких трамваїв і тролейбусів їздить по маршрутах взагалі без кондукторів!!! То може це настають часи комунізму, байки про який щодня розповідали за часів СРСР?

НІ! Це реальна деградація! Ну не хочуть люди працювати за мізерну зарплату!  

Ще питання: ЧИ ЗАКОННО ЦЕ ВЗАГАЛІ? Бо водію не можна відволікатись від дороги!

А мер Моргунов і його заступники тим часом мають у своєму розпорядженні дорогі іномарки та щомісячний безліміт на пальне для їх заправки!

 

І таких "покращень" останнім часом можна нарахувати у Вінниці чимало! Було б бажання... Наприклад, ДВІЧІ знесення за наказом мера Моргунова народних погрудь Тарасу Шевченку та побиття його підлеглими вночі громадських активістів і вперте небажання поліцією та міськими судами відкривати слідчі провадження з цих подій!

А на закінчення - ще раз про гарне лице при поганій грі... За підтримки Володимира Гройсмана Сергій Моргунов отримав почесне звання самого прогресивного мера України! ЯК ВАМ ЦИНІЗМ ПИТАННЯ???

А тим часом вінницькі маршрутники "протиснули" підняття вартості проїзду з 4 до 6-8 гривень! Тому це питання малого часу, коли буде піднято і вартість проїзду у громадському транспорті, зручно виправдавши це "покращення" необхідністю приведення до "економічно обгрунтованих тарифів"! Як це "впарює" вже у Києві Володимир Гройсман для всієї України, натренувавшись у Вінниці і залишивши замість себе вірного соратника Моргунова!

Вам ще щось потрібно розповідати про вінницьку "владу" і її маніпуляції?... Хочете ще?

Далі буде...

 

 

Переглядів 451
Поділитися:

Голосування

ЯКІ першочергові кроки повинен зробити новий Президент України у 2019?