Четвер, 12 липня 2018 10:39

12 липня 2018 відбувся круглий стіл вінницьких активістів "Шевченко єднає борців за волю"

Медіа

Шановні друзі, патріоти, громадські активісти, керівники громадських та благодійних організацій, а також міська та обласна влада - запрошуємо Вас до участі в засіданні круглого столу "Шевченко єднає борців за волю", який відбудеться сьогодні, 12 липня 2018 року о 18.00, в залі Вінтери, за адресою м. Вінниця...

Ось так чемно організатори акції запрошувати на своє відкрите зібрання, аби ВКОТРЕ обговорити дуже резонансну для Вінниці проблему - вперте небажання міської влади дослухатись до волевиявлення значної частини вінничан, а також виконувати рішення міської ради від 2004 року...

У більшості зібрались все ті ж знайомі обличчя. Запрошення долучитись до відкритого обговорення проблеми, котра стільки років збурює вінницьку громаду, міська та обласна влада ВКОТРЕ проігнорувала!

Емоційних слів було виголошено чимало! Загальновідомі факти у цій статті ми наводити не будемо (вони є у попередніх статтях на цьому ж сайті).

Слід сказати, що врегулюванню цього протистояння не допомогло напвіть його оприлюднення у стінах Верховної Ради і двічі на прес-конференції в столичному прес-центрі УНІАН! Міська влада в особі мера Моргунова вперто не чує думки ряду вінничан, серед яких - відомі митці, архітектори, поети, громадські діячі ! 

Хоча за підтримки Володимира Гройсмана (котрий розпочав це протистояння) мер Моргунов і отримав звання найпрогресивнішого мера України, але значна частина вінничан таким його не вважає! Бо яка ж це "прогресивність" - ДВІЧІ зносити встановлені людьми народні погруддя Генію України Тарасу Шевченку! Так що свою ганьбу на увесь світ Сергій Моргунов уже має!

Підсумком круглого столу стало прийняття ось цього документа:

Світлина від Світлани Бевз.

Активісти майдану знову організували збір коштів на спорудження пам'ятника героям Небесної сотні, героям АТО, борцям за незалежність України з центральною постаттю Тараса Григоровича Шевченка.

Відкрито рахунок спільно Анатолієм Чайкою та Світланою Бевз для збору коштів на гідний пам'ятник Тарасу Григоровичу Шевченку, героям Небесної Сотні та героям АТО. Вже зібрано понад 5 тисяч гривень.
Шановні друзі, долучайтесь до збору коштів 5168 7427 1992 8859, щоб і Ваш вклад був у народному постаменті.

Переглядів 346
Поділитися:

Голосування

Кого з кандидатів ви підтримаєте як Президента України на виборах навесні 2019?