Вівторок, 26 червня 2018 16:55

ЗВЕРНЕННЯ про створення Об'єднавчих рухів пенсіонерів та ветеранів по усіх областях України!

З метою подальшої консолідації спільних дій громадських об’єднань ветеранів та всіх пенсіонерів, людей поважного віку та членів їх сімей з питань захисту наших законних прав та свобод і враховуючи досвід проведення публічних заходів з цих питань в кінці 2017 та 1 половині 2018 рр. у Вінницькій області вдалося об’єднати діяльність військових та цивільних пенсіонерів...

Враховуючи набутий позитивний досвід та результати такої діяльності, з метою підготовки та проведення 3-ї хвилі Всеукраїнських безстрокових публічних протестних мирних Акцій у вересні-грудні 2018 року, пропонуємо організувати розвиток Всеукраїнського руху пенсіонерів та ветеранів.

Для виконання наших пропозицій пропонуємо утворити Всеукраїнський організаційний комітет, а також в найкоротші терміни утворити Раду Всеукраїнського руху пенсіонерів та ветеранів.

До складу Ради цього Руху включити представників Всеукраїнських та міжнародних громадських організацій (ВГО та МГО) та профспілок. Також пропонуємо до цієї Ради включити по 2 представники від кожної області. Такі Ради створити у Києві та кожній області та організувати їх спільну діяльність.

Нашу ініціативу вже підтримав Голові Всукраїнського координаційного комітету Палій В.М.

Тож ДОЛУЧАЙТЕСЬ! Бо РАЗОМ МИ - СИЛА, з якою точно будуть рахуватись! 

Адже по всій Україні пенсіонерів - аж 12 мільйонів!

 

Голова Об’єднання ветеранів і пенсіонерів силових структур     Петро Канонік

Лідер пенсіонерів Вінниччини                                Віктор Малиновський

Переглядів 2909
Поділитися:

Голосування

Кого з кандидатів ви підтримаєте як Президента України на виборах навесні 2019?