Понеділок, 11 червня 2018 15:48

На Львівщині на 3 роки обмежили волю чоловіку, який зруйнував пам'ятник Шевченку! А меру Вінниці - НІЧОГО!!!

Медіа

Стрийський міжрайонний суд Львівської області засудив до трьох років обмеження волі місцевого жителя, який кілька разів руйнував мідний пам'ятник Тарасу Шевченку, щоб здати її на металобрухт...

Відповідне рішення суду від 31 травня оприлюднене в Єдиному реєстрі судових рішень України.

У документі зазначається, що восени 2017 року чоловік за допомогою викрутки зірвав мідну обшивку, в результаті чого пошкодив частину пам'ятника Тарасу Шевченку у місті Стрия Львівської області, що призвело до його подальшого руйнування. Викрадену 3-кілограмову частину пам'ятника підсудний здав у пункт металобрухту за 426 гривень. У лютому 2018 року він  знову пошкодив пам'ятник у парку ім. Т.Г. Шевченка у Стриї, зірвавши голову та мідні фрагменти постаменту, вагою 8 кілограмів, та здав їх на металобрухт за 1136 гривень. Цей унікал розумів, що вчиняє злочини, оскільки 2012 році здобув юридичну освіту, але розкаявся і просив суворо його не карати.

Суд визнав його винним в крадіжці і руйнуванні об'єкта культурної спадщини і засудив до трьох років обмеження волі. Також він має сплатити на користь держави 2860 гривень витрат на залучення експерта.

А ось у Вінниці ситуація абсолютно протилежна!

Мер Вінниці Моргунов С.А., який дав розпорядження знести надні погруддя Тарасу Шевченку ДВІЧІ, кожного разу по-бандитському за участю муніципальної поліції й тітушок ВНОЧІ, отримав навіть всеукраїнський статус найпрогресивнішого мера-2018!!!

Вчіться, ЯК треба "керувати"! Бо ми уже в Європі! 

І "патріот"-керівник вінницької партії "Свобода" Володимир Базелюк, котрий сприяв цьому, теж нормально почувається!

Є мала групка активістів, котрі ще борються... А більшості вінничан на все це "фіолетово"...

Це Вінниця, друже...

Переглядів 439
Поділитися:

Голосування

ЯКІ першочергові кроки повинен зробити новий Президент України у 2019?