Четвер, 24 травня 2018 11:09

Чому вимагають кошти з Мелешківської сільської ради?

Куди поділися кошти, які були перераховані Лука-Мелешківською сільською радою у 2017 році в сумі 400 000 на виконання саме робіт по реконструкції харчоблоку в Прибузькому навчально-виховному комплексі ?

Чому вимагають кошти з Мелешківської сільської ради?

  

«25 жовтня жителі села Прибузьке Лука-Мелешківської сільської ради чекали з особливим нетерпінням. Цей день запам’ятається мешканцям села не просто як сонячний осінній день, але і як день відкриття дитячого садка та харчоблоку в Прибузькому навчально-виховному комплексі «СЗШ І-ІІ ст. – ДНЗ». Ця довгоочікувана подія стала справжнім святом для дітвори та їх батьків.» (Цитата із офіційного сайту Вінницької Районної ради.)

Пораділи чотири дні перед виборами до ОТГ(29.10.2017.) і досить . Уже взимку температура в садочку становила 14-15 градусів. І от такі «хвости» після перерізання стрічки в честь відкриття вилазять по сьогоднішній день.

У березні 2018 року депутатською групою Лука-Мелешківської сільської ради при перевірці актів виконаних робіт було виявлено недостачу пісочниць плитки ті іншого. Після звернення до правоохоронних недостаюче завезли до НВК тільки 10 травня, та і то не у повному об’ємі.

А тут ще, як сніг на голову з’явився виконавець реконструкції харчового блоку НВК і заявив, що демонтує обладнання , якщо з ним не розрахуються. 127 тисяч недоплатили виконавцю робіт згідно угоди підписаної керівником відділу С.М. Томусяк 4.08.2017 року.

І чому виконавець вимагає кошти з сільської ради коли замовник відділ освіти ? І куди поділися кошти, які були перераховані Лука-Мелешківською сільською радою у 2017 році в сумі 400 000 на виконання саме робіт по реконструкції харчоблоку ?

Часом, як критикують нашого Президента думаю, що маючи таких підлеглих на місцях йому не треба ні опозиції ні ворогів. Адже «Короля робить свита» , а свита як видно зовсім не думає про «короля».

  

Новину прислав: Андрій Кудрявець

Переглядів 275
Поділитися:

Голосування

Кого з кандидатів ви підтримаєте як Президента України на виборах навесні 2019?