Четвер, 01 лютого 2018 16:36

У Вінниці перевізники хочуть підняття цін на проїзд в маршрутках!

31 січня перевізники обласного центру зібралися на обговорення, щоб визначитися з новим тарифом, який планують запровадити у вінницьких маршрутках.

За словами голови громадської організації «Маршрут» Олександра Готи, сьогодні економічно обґрунтована плата становить 6,9 -7,8, а подекуди навіть 9 гривень, однак міську раду проситимуть дозволити підняти тільки до 6 гривень...

«Всі перевізники нормально розуміють ситуацію в країні, вони теж живуть у цьому місті. Тому всі просять 6 гривень. Дехто виступав за 8 гривень, але його колеги одразу перебивали, бо це нереальна ціна. 6 гривень буде нормально», - пояснює Олександр.

Причини підвищення тарифу – ріст цін на пальне і технічне обслуговування машин.

«У нас перевозять на «Спрінтерах» та «Богданах». Це два різні автомобілі, обслуговування яких коштує по-різному. Тому запропоновані ціни так різнилися.

За останній час зменшилася аварійність на дорогах за участю маршруток. Ми тримаємо перевізників під контролем, але ремонтувати транспорт дуже не дешево, а про закупівлю нового годі й говорити», - додає Олександр Гота.

Перевізники розраховують, що в другій половині лютого, міська рада затвердить новий тариф. При цьому, не відмінятимуться і так звані соціальні маршрути. Наприклад, якщо проїзд коштуватиме 6 гривень, то у напрямках Старого міста, Кореї, П’ятничан – на 50 копійок дешевше. 

Директор ВТК Михайло Луценко каже, про підвищення вартості квитків у трамваях, тролейбусах та муніципальних автобусах поки що мова не йде, хоча ми знаємо: одне тягне за собою друге...

Нагадаємо, ще весною 2016-го у Вінниці підняли ціну на переведення пасажирів у громадському транспорті.

Переглядів 564
Поділитися:

Голосування

Кого з кандидатів ви підтримаєте як Президента України на виборах навесні 2019?