Понеділок, 29 січня 2018 17:30

Знайшлися справжні власники погруддя Шевченка у Вінниці!

Медіа

Вже тиждень Вінницю штормить від новини, що погруддя великому поету Тарасу Шевченку потайки зняли. Сталось це вночі з 23 на 24 січня. Активні громадяни почали бити на сполох, звертались до поліції...

Та згодом пам’ятник знайшовся. В музеї 22 школи. Місцеві ЗМІ повідомили, що погруддя школі передав депутат міської ради від Свободи Володимир Базелюк.

Раніше він заявляв, що давав на виготовлення пам’ятника кошти під час подій Революції Гідності. Тому хотів би його передати школі, аби погруддя Кобзаря не пошкодили через будівництво Меморіалу Небесній Сотні.

Деякі ЗМІ навіть почали його називати «власником пам’ятника». Хоч сам Базелюк заперечує свою причетність до того, що саме він демонтував пам’ятник. Каже що, про передачу погруддя взнав від директорки школи. Звістка облетіла ЗМІ та соцмережі. Ситуація зі знесенням погруддя Кобзарю заради встановлення композиції-покруча «Дерево Свободи» на честь Героїв Небесної сотні викликала неабиякий резонанс серед громадськості...

Ось що пише про все це вінницький активіст Юрій Хорт:

БАЗЕЛЮКУ: ПОВЕРНІТЬ КОБЗАРЯ НА МІСЦЕ!
прошу підтримати і поширити!

Закликаю депутата ВМР від ВО "Свобода" Володимир Базелюк невідкладно виправити свою помилку і не пізніше 1.02.2018 ПОВЕРНУТИ ПАМ'ЯТНИК ТАРАСОВІ ШЕВЧЕНКУ на центральну площу міста, звідки ви його "передали" в СЗОШ №22. І публічно про це заявити! Якщо міська влада й ви вважаєте себе його "власником" і передаєте пам'ятник, куди вам заманеться, то можете його й повернути. Місця на площі Театральній ще достатньо, попри створення там великого огородженого туалету для двоногих собак, котрим ставлять ще й дерево.

Не відмовчуйтеся і не ганьбіть свою партію такими вчинками. Ваші пояснення обставин "передачі" нікого не цікавлять і нічого не варті. Своїм вчинком ви легітимізували демонтаж погруддя і допомогли місцевій інорідній владі знищити символ Реолюції Гідності у Вінниці. Виправте власну помилку.

Спроби персонально мене чи інших активістів дискредитувати вважаю кумедними і такими, що не міняють суті питання.

ПОВЕРНІТЬ КОБЗАРЯ НА МІСЦЕ!

ЧОМУ Я ВЧЕПИВСЯ ДО БАЗЕЛЮКА?

Якщо я спробую забрати пам'ятник Кобзаря зі школи, то мені скажуть, що він сюди переданий свободівцем Базелюком. Прибудуть двоногі собаки в різній формі, клоуни-псевдоактивісти всіх сортів і провладні ЗМІ.

Тому потрібно, щоб його забрав БАЗЕЛЮК. Що ж тут неясно? А він корчить гримаси, показує усім язик і каже: "ви проплачені", "очорняєте "Свободу", "Працюєте на владу". Сам віддав їм Кобзаря, і пише таку ахінею!

При цьому в коментарях кричить, що не передавав. А публічно спростувати факт передачі погруддя ним теж відмовляється.

Оце вчинок! Справжній патріот! Відповідальна людина!
"Зберіг пам'ятник". Вклоняємося низько.

Вам цього люди не забудуть!

Переглядів 419
Поділитися:

Голосування

Кого з кандидатів ви підтримаєте як Президента України на виборах навесні 2019?