П'ятниця, 01 грудня 2017 12:29

Косюку все мало! ЄБРР виділив його МХП кредит на будівництво біогазового заводу у Вінницькій обл.

Європейський банк реконструкції й розвитку вирішив виділити компанії "Миронівський хлібопродукт" кредит у розмірі 25 мільйонів євро на будівництво нового біогазового заводу у Вінницькій області.

Про це сказано в повідомленні ЄБРР

Рада директорів ЄБРР затвердила це питання 29 листопада. Ці кошти підуть на будівництво нового біогазового заводу потужністю 10 МВт у Вінницькій області.

Проект буде підтримувати стратегію групи MХП з підвищення енергоефективності й екологічного впливу на її діяльність.

Загальна вартість проекту - 27 млн євро.

Як відомо, 17 серпня Миронівський хлібопродукт опублікував звіт про фінансові результати за перше півріччя 2017 року, згідно з яким 58% виручки компанії становив експорт.

Результат пошуку зображень за запитом "миронівський хлібопродукт"

Чистий прибуток компанії становив 210 млн дол, що дозволило в 2017 році компанії виплатити власникам 78 млн дол дивідендів.

"Миронівський хлібопродукт" є найбільшим виробником курятини в Україні. За оцінками компанії, "МХП" займає 55% вітчизняного ринку курятини.

Але Косюку, власнику цього підприємства і другу Президента Порошенка, і цього замало! Нещодавно він отримав із державного бюджету ну дуууже солідну суму дотацій на розвиток свого бізнесу!!! І це - попри такі надприбутки!

Також, зі слів членів профспілок на одному із його підприємств у Вінницькій області, там панує надміру жорстка дисципліна і нехтування трудовим законодавством!

А на незгодних із такою політикою керівництво МХП розпочало різні переслідування, аж до фабрикування "липових" справ у змові із поліцією. Мова йде про переслідування одного із профспілкових діячів Ладижина, який через суд розвінчав сфальсифіковану проти нього "справу"!!!

Переглядів 333
Поділитися:

Голосування

Як ви ставитесь до тарифної політики, яку проводить Кабінет Міністрів на чолі з В. Гройсманом?

Підтримую політику Уряду - 3.3%
Частково підтримую, така політика необхідна в ситуації яка склалась в країні - 7.4%
Не підтримую. Вважаю що політика яку здійснює Кабінет Міністрів на чолі з В. Гройсманом є геноцидом українського народу - 86.1%
Мені байдуже - 3.2%

Всего голосов:: 2371
Голосование по этому опросу закончилось в: 01 трав. 2018 - 00:00