Вівторок, 10 жовтня 2017 16:41

ЕКС-МЕР ДВОРКІС ПОБУДУЄ У ВІННИЦІ ПАРКІНГ

Мешканці міста можуть долучитися до громадських слухань з приводу будівництва паркінгу по вулиці Князів Коріатовичів...

Зібрання відбудеться 10 жовтня о 18.30 год. у спортивній школі "Спартак". Відповідно до інформації на сайті міської ради замовником будівництва є колишній міський голова, єврей Дмитро Дворкіс.

парковка Дворкіса фото

 

Це вже не перший об'єкт, який екс-мер зводить у Вінниці. Відповідно до реєстру прав власності на нерухоме майно Дмитро Володимирович володіє готельно-ресторанним комплексом по вулиці Грушевського у центрі міста.

Неподалік нього колишній міський голова збудував інший адміністративно-побутовий комплекс готелю. Втім, за рішенням суду новобудова підлягає знесенню на вимогу Міністерства оборони, оскільки зведена всупереч закону. Громадські обговорення щодо будівництва паркінгу тривали протягом вересня. Втім, як зазначили у департаменті правової політики та якості Вінницької міської ради зауважень та пропозицій з приводу даного проекту не надходило.

 Відповідно до схеми новобудова матиме три поверхи. Крім паркінгу у будівлі розмістять два ремонтні бокси, компресорну та службові приміщення.

  Тетяна Куц Джерело: Власно.інфо

Переглядів 393
Поділитися:

Голосування

Як ви ставитесь до тарифної політики, яку проводить Кабінет Міністрів на чолі з В. Гройсманом?

Підтримую політику Уряду - 3.3%
Частково підтримую, така політика необхідна в ситуації яка склалась в країні - 7.4%
Не підтримую. Вважаю що політика яку здійснює Кабінет Міністрів на чолі з В. Гройсманом є геноцидом українського народу - 86.1%
Мені байдуже - 3.2%

Всего голосов:: 2371
Голосование по этому опросу закончилось в: 01 трав. 2018 - 00:00