П'ятниця, 04 серпня 2017 10:53

Завтра в музеї авіації день відкритих дверей

В цю суботу 05.08.17 усі бажаючі вінничани та гості міста зможуть відвідати Військово-історичний музей Повітряних Сил України – музей авіаційної, ракетної, зенітної ракетної та радіотехнічної техніки під відкритим небом.

 

Серед представлених у музеї зразків техніки – десятки літаків та вертольотів різних модифікацій, зенітні ракетні комплекси Повітряних Сил та протиповітряної оборони Сухопутних військ, багато раритетних зразків військової техніки, серед яких ракетний комплекс РСД-10 “Піонер”, літаки МіГ-25 і Як-28 та інше.

Зазвичай, екскурсії у цьому військовому музеї проводять за попередньою домовленістю - за два-три дні. Щоб пустили на територію колишнього штабу Головного командування Військово-Повітряних Сил Збройних Сил України іноземців, взагалі треба брати дозвіл з Києва. Завтра ворота до експозицій музею авіації будуть відчинені для усіх відвідувачів цілий день - з 13.00 до 16.00 години. Відвідування музею безкоштовне.

vn.presspoint.in.uaПереглядів 4073
Поділитися:

Голосування

Як ви ставитесь до тарифної політики, яку проводить Кабінет Міністрів на чолі з В. Гройсманом?

Підтримую політику Уряду - 3.3%
Частково підтримую, така політика необхідна в ситуації яка склалась в країні - 7.4%
Не підтримую. Вважаю що політика яку здійснює Кабінет Міністрів на чолі з В. Гройсманом є геноцидом українського народу - 86.1%
Мені байдуже - 3.2%

Всего голосов:: 2371
Голосование по этому опросу закончилось в: 01 трав. 2018 - 00:00