Понеділок, 12 серпня 2019 15:44

В. о. міністра агрополітики Мартинюка звинувачують у «кришуванні» земельної мафії в Україні!

Величезні земельні ділянки, які ділять на маленькі гектари нібито для ветеранів АТО, насправді йдуть на продаж. Щоб отримати кадастровий номер на земельну ділянку, потрібно заплатити хабар!

 Про це заявив відомий журналіст, депутат від партії «Слуга народу» Олександр Дубінський....

Він зазначив, що земельну мафію в Україні «кришує» колишній в. о. міністра аграрної політики України Максим Мартинюк! (на фото)

Результат пошуку зображень за запитом "Дубінський звинуватив Мартинюка у «кришуванні» земельної мафії в Україні"

«Мені прислали схему, згідно з якою в земельній мафії є ​​такий Максим Мартинюк, наглядач бек-офісу, який концентрує всі ресурси. Є ще Карпов Антон, під яким Олександр Луцький, у якого заступник — Анатолій Шумський, наглядач в Одеській та Київській областях. Олег Левченко — наглядач в Київській області, також є директором Науково-проектного інституту землеустрою. Директор фірми "Традомаш" Андрій Балон називається наглядачем за Київським районом», — зазначив Дубінський.

Також журналіст оприлюднив суми відкатів:

"Ну, наприклад, введення в експлуатацію на квартиру в Київській області — 5 тисяч доларів квадратний метр. Пишуть: можливий торг. Якщо вирішити цю корупційну складову, то звільняється колосальний ресурс, щоб усі ці проблеми вирішувати", — додав Дубінський.

Пов’язане зображення

Переглядів 206
Поділитися:

Голосування

ЯКІ першочергові кроки повинен зробити новий Президент України у 2019?