Понеділок, 15 липня 2019 15:38

Поїзд Київ-Москва приніс баригам "Укрзалізниці" найбільший прибуток!!! Йшов 6 рік неоголошеної війни...

Поки наші захисники борються із російськими окупантами на фронті і кладуть свої життя для перемоги, баригам із Укрзалізниці на це ПОФІГ!!! АБИ ГРОШІ!!

Найприбутковішим напрямом для "Укрзалізниці" за 5 місяців 2019 року був поїзд №5/6 сполученням Київ-Москва - він приніс більше прибутків, ніж 5 найприбутковіших внутрішніх поїздів!

Про це повідомляє LIGA.net з посиланням на дані УЗ.

Підкреслюється, що поїзд Київ-Москва (при заповненості 66%) приніс компанії 117,7 мільйонів гривень - це майже удвічі більше, ніж за перше півріччя 2018 року (64,5 млн грн).

Водночас 5 найбільш прибуткових поїздів на внутрішніх напрямках принесли за півроку 101,1 мільйона гривень прибутку.

До топ-5 найбільш найприбутковіших міжнародних напрямків, окрім Київ-Москва, також увійшли Одеса-Москва (заповненість - 77%) - 39,2 млн грн, Львів-Москва (заповненість 74%) - 25,8 млн грн, Кривий Ріг-Москва (заповненість76%) - 25,5 млн грн, Дніпро-Москва (заповненість 60%) - 21,8 млн грн.

Найбільш прибутковим внутрішнім поїздом став Київ-Одеса, який приніс 32,1 мільйона гривень прибутку, його заповненість склала 88%. Другим найбільш прибутковим внутрішнім поїздом став Київ-Дніпро, який приніс 23,9 мільйона гривень прибутку при заповненості 93%.

Найбільш збитковими поїздами в Україні за перші півроку стали Київ-Маріуполь (101,4 мільйона гривень збитку при заповненості 91%), Київ-Рахів (78,9 мільйона гривень збитків при заповненості 90%) та Херсон-Львів (61,3 мільйона гривень збитків при заповненості 95%).

Прем'єр Володимир Гройсман заявив, що Україна не може розірвати залізничне сполучення з Росією через зобов'язання перед Євросоюзом. Як вам?

Про це він заявив в ефірі каналу "Україна" на ток-шоу "Опозиція":

"Розірвати в один момент сполучення між Україною і Росією, в тому числі залізничне, коли йде транзит товарів до Європейського Союзу, а ми маємо міжнародні зобов'язання перед ЄС в рамках, в тому числі, угоди про асоціацію, ми просто не можемо", - сказав Гройсман.

Один із глядачів, зазначивши, що найприбутковішим став напрямок Укрзалізниці Київ-Москва, запитав, чи не вирішив Кабмін зробити прибутковою Укрзалізницю, заборонивши авіасполучення з РФ.

Гройсман відповів, що "ні в якому разі так питання ніхто не розглядає".

"Ми повинні вводити обмеження, коли Росія напала на Україну. Це наш ворог... Скасовані обмеження можуть бути тільки тоді, коли росіяни вийдуть з території України", - сказав прем'єр.

Нагадаємо:

Лише у лютому 2019 року "Укрзалізниця" скоротила кількість поїздів до РФ.

На початку серпня 2018 року міністр інфраструктури Володимир Омелян заявив, що Україна планує припинити залізничне сполучення з Росією. А чи зробить?

Згодом Омелян уточнив, що у Міністерстві інфраструктури планують припинити лише пасажирське залізничне сполучення з Росією, вантажне залізничне сполучення не припинятиметься. Бо головне - це бабло!

У 2018 році "Укрзалізниця" скасувала прямі поїзди та причіпні вагони, які прямували до Росії з Івано-Франківська, Чернівців, Кременчука та Чернігова.

Переглядів 384
Поділитися:

Голосування

ЯКІ першочергові кроки повинен зробити новий Президент України у 2019?