Вівторок, 04 грудня 2018 13:50

Скільки українців живе без заощаджень ?

Заощадження на термін від одного місяця до двох місяців мають 9-10% населення України. У листопаді 2018 року 43% жителів України заявили, що взагалі не мають  заощаджень .

Заощадження на термін від одного місяця до двох місяців мають 9-10% респондентів, на термін 3-4 місяці - 8%, а на термін до шести місяців - 5% українців.

В  порівнянні з лютим 2017 року кількість українців, які не мають заощаджень, зменшилася на 4%, а кількість тих, кому заощаджень вистачило б менше, ніж на місяць, стало менше на 3%. Рекордна кількість українців, які не мають заощаджень серед тих, кому за 60, а найменша — серед тридцятирічних і сорокарічних.

На жителів обласних центрів припадає найбільша кількість людей, що не мають (на їхню думку) заощаджень; найменша - на сільських жителів.

 Поки в європейських країнах розповідають, скільки насправді українців виїхали до них на заробітки та навчання і активно працюють на економіку інших держав, в даний час глава уряду України Володимир Гройсман хвалиться збільшенням середньої зарплати у нашій країні.
 Отже, як повідомив прем'єр-міністр Гройсман , середня заробітна плата в Україні станом на жовтень вже перевалила за позначку в дев'ять тисяч гривень і склала 9218 грн.  За словами чиновника, за рік середня зарплата українців зросла майже на чверть.
 
Так , чому підвищення середньої зарплати працюючих, не впливає на загальний стан добробуту Українців?  Чи вірніше за рахунок якого підвищення і саме кому  підвищуються статки , Гройсман не відповів.
Переглядів 161
Поділитися:

Голосування

Кого з кандидатів ви підтримаєте як Президента України на виборах навесні 2019?

Порошенко - 14.3%
Тимошенко - 12.6%
Гриценко - 16.3%
Зеленський - 29.3%
Інший - 27.5%

Всего голосов:: 509
Голосование по этому опросу закончилось в: 22 бер. 2019 - 00:00