Вівторок, 09 жовтня 2018 15:09

Гройсман ціни на проїзд у транспорті хоче підвищити до "європейського рівня"!!!

В уряді "реформатора" ГРОЙСМАНА нові горе-ідеї: там вирішили взятися вже за реформу транспортної галузі!

Раніше на сайті Міністерства інфраструктури вже опублікували масштабний законопроект, який докорінно змінює життя перевізників. У ньому встановлюються дуже жорсткі європейські правила ведення бізнесу, яким в майбутньому повинні слідувати всі автоперевізники України. Після ознайомлення виникають двоякі враження, так як правила не нові для сучасного світу, де турбуються про безпеку, але грядуть великі і складні зміни. І, звичайно ж, чергове зростання цін! Отже, що ж собою являє ця грандіозна автобусна революція? Чи нова афера Гройсмана?...

Новаторами в освоєнні євростандартів стануть компанії, які спеціалізуються на перевезенні  пасажирів. Їм доведеться  слідувати змінам відразу після того, як норми закону будуть опубліковані!

Автори документа вважають: на імплементацію підприємцям потрібно буде витратити близько 100 мільйонів гривень а це, безумовно, позначиться і на тарифах. До того ж, експерти побоюються, що декларованої мети домогтися буде дуже складно, а ось зробити перевезення європейськими так швидко не вийде. Це занадто велика праця, тим більше, з огляду на, що українці не дуже люблять зміни. Тим більше, зміни, на які потрібно неабияк витратитися.

Перша і найважливіша норма - це боротьба з нелегалами-перевізниками. Автори нових норм пропонують ліквідувати субпідряд. Зараз дуже часто можна зустріти ситуацію, коли перевізники на конкурсі заявляють маршрут з сучасними комфортними автобусами, але в реальності цей маршрут буде обслуговувати СПДшник на «кориті», яке, м'яко кажучи, не відповідає європейським нормам. Також, за новими правилами, покарання чекає нелегалів-перевізників. Якщо даних про нього не буде в реєстрі, то такого нелегала і оштрафують, і конфіскують його транспорт, навіть в тому випадку, якщо він формально не є його власністю. 

Також, по задуму уряду Гройсмана в Україні повинні з'явитися «суперменеджери» із перевезень, які будуть контролювати все від «А» до «Я».

Це буде людина, яка складе іспити, отримає сертифікат і доведе бездоганність своєї репутації. Він буде стежити за бухгалтерією, водіями, транспортними засобами, документацією ... Така "суперлюдина" зможе працювати відразу з декількома транспортними засобами, але все одно, є побоювання, що не всі знайдуть кошти для виплати зарплати новому кадру. Це стане ще одним виправданням для того, щоб «підзолотити» вартість своїх послуг.

Ну, і найголовніше. 4 важливих правила, яким повинні будуть відповідати всі перевізники країни:

У них повинна бути бездоганна ділова репутація, необхідне фінансове становище, у них повинен бути офіс в Україні ,вони повинні бути справжніми професіоналами.

Так що європейський рівень обслуговування передбачає і Європейські ЦІНИ на тарифи. Ще одне "покращення" життя Українців від Гройсмана...

До речі, транспортна реформа, яку він якось будучи мером, робив у Вінниці, лише погіршила городянам пересування містом!!! Ну то приготуйтесь...

Чи не забагато їх вже, як вважаєте?

 

Переглядів 358
Поділитися:

Голосування

ЯКІ першочергові кроки повинен зробити новий Президент України у 2019?