Понеділок, 20 листопада 2017 14:57

Росіяни зможуть купувати в 2018 році українські підприємства!!! - експерт

Нові правила приватизації в 2018 році не обмежать участь росіян у скупці українських об'єктів!!!

Про це на прес-конференції заявив екс-голова ФДМУ Олександр Бондар:

"Правила великої приватизації в 2018 році будуть відрізнятися тим, що відтепер не буде мінімальної ціни об'єкта, нижче якої не можна буде виставляти об'єкт на приватизацію. Зараз таке обмеження з мінімальної вартості є. Тобто є ціна, нижче якої об'єкт приватизації просто не можна продавати" , - заявив він.

  З його слів, згідно зі змінами законодавства, в наступному 2018 році так званий міжнародної радник зможе брати участь у процесі приватизації та визначенні вартості того чи іншого об'єкта.

"А відповідальності у такого міжнародного радника немає. Його не можна буде притягнути до відповідальності", - додав він. Також приватизація відбуватиметься виключно через Prozorro.  

"Ця система не обмежує участь у приватизації російських власників. Тому всі заяви про те, що ми не допустимо росіян у процес приватизації наших об'єктів, - не відповідають дійсності. Тому, на мою думку, в умовах продовження військової агресії і при нинішніх економічних умовах проводити приватизацію - це злочин. Це загроза нацбезпеці і несе величезні ризики для нашої економіки", - вважає він.  

Пов’язане зображення

Нагадаємо: згідно з ухваленим Верховною Радою в 1-му читанні законопроектом №7066, в Україні можуть бути приватизовані близько 900 державних підприємств.

Оскільки з майже 3,5 тисячі держпідприємств 608 підприємств є збитковими, а понад 1,5 тисячі держпідприємств зараз і зовсім не працюють.

При цьому на продаж держава хоче виставити кілька ТЕС і обенерго...

Переглядів 504
Поділитися:

Голосування

ЯКІ першочергові кроки повинен зробити новий Президент України у 2019?