Вівторок, 11 квітня 2017 16:11

Подавайте документи на отримання землі бо потім не буде.

Автор 

Наступна вимога від МВФ на отримання кредиту Україною дозволити продавати оптом землю державну. Інакше станок федеральний з папірцями кольоровими більше включати для нас не будуть. 

Кредит треба щоб усе просто не розвалилось в ооо під назвою Україна в рамках глобальної фінансової гри з піску. Чому владі України зараз треба кредит? бо сучасна система не ефективна і тих грошей не вистачає на усе, а кредит взяти простіше всього ніж щось вирішувати. Тому якщо ви зараз свій кусок не візьмите його потім коли дозволять продавати землю для бізнесу землі швидко з таким курсу долара може зовсім не бути вільної і територія України буде з часом значно в іноземних руках яким зовсім пофік на вас. Та в принипі як і майже усім тут один на одного пофік.
 
Нічого сильно не поміняється крім того, що Україна буде просто велика фірма по фермерству і новий Китай (бо в Китаї вже дорого). Вот у нас біля Львову завод Фуджікура китайський, напевно, нещодавно вже відкрили. Ще один якись інший бачив власників не нашої мови. Ще два великих добудовують німці. Це все біля Львова! Працівників треба багато, не вистачає, хоча все дають.
 
І халат і рутину і кусок хліба і доставку до дому до пива і телевізора. І зарплата аж 200 долярів! Кітайцю не дибілу треба хоть 500 платити. Я там жив я знаю. В наших краях то файна зарплата, в них нє. Вже навіть промоутери листівки роздають по місту з запрошенням роботи на завод (!) що говорить про те, що треба працівників реально багато.
 
Подавайте документи на отримання землі. Я допоможу. Вам має дати держава гектори на фермерство особисте і під будинок як мінімум. Це все прописано в законі і конституії, просто ви про то не знаєте бо вам про то і не треба знати поки вони мутять пару рублів (саме рублів для них краще, а не гривень) вас в той час стараються затянути в споживання інформації для дибілів по центральном змі.
 
Переглядів 514
Поділитися:

Прокоментувати:

Голосування

Як ви ставитесь до тарифної політики, яку проводить Кабінет Міністрів на чолі з В. Гройсманом?

Підтримую політику Уряду - 3.3%
Частково підтримую, така політика необхідна в ситуації яка склалась в країні - 7.5%
Не підтримую. Вважаю що політика яку здійснює Кабінет Міністрів на чолі з В. Гройсманом є геноцидом українського народу - 86%
Мені байдуже - 3.2%

Всего голосов:: 2161
Голосование по этому опросу закончилось в: 24 бер. 2017 - 00:00