Четвер, 09 березня 2017 11:49

Хто відповість за корупцію Насірова?

Автор 

З моєї точки зору, справа Насірова – спроба «випустити пар» у суспільстві. «Ось він – корупціонер, за грати його»! Ні, це не тому, що Насіров – не корупціонер, а тому, що його затримання більшою мірою перетворилося у фарс. Якщо немає гідних інформаційних приводів – слід їх вигадувати.

«Влада бореться із коруцією»... Авжеж.

А, давайте, згадаємо – хто відповідав за діяльність Насірова?

Державна фіска́льна служба (ДФС) — центральний орган виконавчої влади України, діяльність якого спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України. ДФС очолює Голова, який призначається на посаду та звільняється з посади Кабінетом Міністрів України за поданням Прем'єр-міністра України.
Безпосередньо призначив Насірова 5 травня 2015 року Арсеній Яценюк. Наш давній знайомий – Володимир Борисович Гройсман – зайнявши крісло прем’єра, нічого проти кандидатури Насірова не мав. Але обережно критикував.

Липень 2016-го. «Гройсман каже, що бізнес найбільше скаржиться на відомство Насірова» http://www.pravda.com.ua/news/2016/07/12/7114529/ 
Отже, є відомство, яке проводить однозначно корупційну політику. Голова уряду, якому підпорядковується відомство, скаржиться у пресі, але не робить взагалі нічого. «Я тут ні до чого». Гарна позиція? 

Гройсману пропонують звільнити Насірова, а він відповідає: «Поживемо – побачимо». http://www.5.ua/…/pozhyvemo-pobachymo-hroisman-prokomentuva… 
А ось ще одна оцінка: «Никто ко мне не пришел и не сказал: вот конкретно здесь Насиров создал проблему» http://pl.com.ua/grojsman-rasskazal-kogda-budet-uvolen-nas…/

«Щось він там коїть, але я не знаю – що». Не зобов’язаний прем’єр-міністр стежити за власними підлеглими. Більш важливі справи є.

«Премьер выразил полную поддержку реформаторам и удовлетворение тем, что увидел» https://inforesist.org/groysman-v-odesse-zastavil-nasirova…/

І навздогін. «Марушевская: Гройсман на стороне Насирова» http://www.epravda.com.ua/rus/news/2016/11/15/611191/

Як Ви уже зрозуміли, шановні читачі, саджати за грати слід було не лише Насірова. А, передусім, того, хто його усі ці місяці покривав. 
Ви зрозуміли, про кого йде мова.

Переглядів 15328
Поділитися:

Голосування

ЯКІ першочергові кроки повинен зробити новий Президент України у 2019?