Вівторок, 28 лютого 2017 14:08

Моя хата не скраю

Автор 

Сьогодні в Україні настав час, коли кожен з нас повинен остаточно визначитися - чи хочете він і надалі жити в країні, де влада щодня грабує та дурить свій народ?

Де замовчується реальна ситуація в економіці, а центральні ЗМІ, підконтрольні владі, не повідомляють ані слова про антиурядові мітинги, а лиш відволікають вашу увагу від насправді важливих подій.

Ми, команда "Голос народу" зробили свій вибір. Хочете дізнаватися справжні новини? Хочете змін у вашому житті? Підписуйтеся на нас у соцмережах і приєднуйтесь до нас!

По всій країні прокотилась хвиля акцій протесту.  Українці по всій країні виходять на вулиці щоб висловити своє невдоволення. Проти високих податків і тарифів, падіння промислового виробництва, виконання вимог МВФ, проти антиукраїнської діяльності чинної влади.

 ТИМ ЧАСОМ САМА ВЛАДА ПРОДОВЖУЄ НАБИВАТИ СВОЇ КИШЕНІ

Вже найближчим часом команда Порошенка і наближені до неї олігархи планують продати українську землю, заробивши на цьому 208 міліардів доларів. Очевидно, що влада не звертає уваги на свій народ. В країні просто йде повномаштабна боротьба за корупційні доходи, за природні ресурсах.  

В Україні оголошено надвичайний стан в енергетиці, в наших містах. На цьому шляху команда Порошенка здатна дійти до кінця - аж до впровадження надзвичайного військового стану для заборони виборів. Розповідаючи вам, що все це - заради вашого блага. Сьогодні саме від вас залежить, яким буде майбутнє України. Від кожного, хто читає цей лист. Варто лише повірити у свої сили і зрозуміти - альтернатива є! Ви можете самі визначати своє життя. І на цьому шляху "Голос народу" - разом з вами, пліч-о-пліч. Ми допомагаємо тим, хто потребує допомоги, збираємося разом і захищаємо наші інтереси! Ми пропонуємо вам спільно рятувати нашу країну.

Віктор Малиновський

Переглядів 710
Поділитися:

20 коментарі

Прокоментувати:

Голосування

Як ви ставитесь до тарифної політики, яку проводить Кабінет Міністрів на чолі з В. Гройсманом?

Підтримую політику Уряду - 3.3%
Частково підтримую, така політика необхідна в ситуації яка склалась в країні - 7.5%
Не підтримую. Вважаю що політика яку здійснює Кабінет Міністрів на чолі з В. Гройсманом є геноцидом українського народу - 86%
Мені байдуже - 3.2%

Всего голосов:: 2161
Голосование по этому опросу закончилось в: 24 бер. 2017 - 00:00