П'ятниця, 20 січня 2017 10:42

Діти, які потребують уваги та людської доброти

Автор 

Склалася гарна традиція, вже як 15 років, щороку приїздити в Прибузький дитячий будинок, що в селі Агрономічне. Так і цього року, разом з театром «Арлекін», БФ «Українська громада» представниками УПЦ та міністерства оборони принесли дітям інтернату трохи радості та подарунків.

Так сталося, що візит відбувся 19 січня, на Водохрещя. Служителі УПЦ провели службу та освятили дітей та школу-інтернат. А Представники міністерства оборони вирішили запровадити уроки патріотичного виховання. Також, дитячий будинок згодився передавати малюнки та ручні вироби для військових що на Схід.

Хочу подякувати творчому та дружньому колективу театру «Арлекін» які принесли дітям багато позитивних емоцій та усмішок, а БФ «Українська громада» за подарунки.

Діти школи-інтернату, які позбавлені сімейної любові, як ніхто інший потребують уваги та людської доброти. Кожен хто зазирне в їх очі не зможе залишитись байдужим. Гарні справи робити легко.

Переглядів 737
Поділитися:

25 коментарі

Прокоментувати:

Голосування

Як ви ставитесь до тарифної політики, яку проводить Кабінет Міністрів на чолі з В. Гройсманом?

Підтримую політику Уряду - 3.3%
Частково підтримую, така політика необхідна в ситуації яка склалась в країні - 7.5%
Не підтримую. Вважаю що політика яку здійснює Кабінет Міністрів на чолі з В. Гройсманом є геноцидом українського народу - 86%
Мені байдуже - 3.2%

Всего голосов:: 2161
Голосование по этому опросу закончилось в: 24 бер. 2017 - 00:00