Вівторок, 15 листопада 2016 09:22

Проблема влади в невиконанні всіх законів і норм. Як юридичних, так і понятійних

Автор 

І знесуть їх саме за це. Коли в країні гримів Майдан, його ключовою вимогою було дотримання правил - чиновники повинні були стати на рівні з громадянам. І навпаки.

Але замість цього права влади стали ще ширше, а нахабство ще більшим.

Найпростіший приклад - декларування слугами народу сотень мільйонів готівки, які жодного дня не працювали в бізнесі. Під мовчазне одобрення НАБУ, яке стає такою ж ширмою корупції, як і прокуратура.

Під таким одобренням проходять і корупційні схеми в АТО, корупція в Нацбанку, 24-х річна заступник міністра МВС, 40 мільйонів Котвицького, схеми в Укргазвидобуванні, бурштин, вугілля... перераховувати можна довго. Всі ці схеми – вимивання грошей з бюджету країни.

При цьому влада, яка будує схеми під виглядом "реформ", заповнює вкрадене за наш рахунок, постійно підвищуючи податок на життя - у вигляді тарифів, відсотків, мит і цін ...

Але якщо до революції чиновники крали у нас просто гроші з будівництва доріг, лікарень і шкіл, то зараз вони банально крадуть вже нашу їжу, вкравши ліки.

А коли люди виходять на вулиці через порожні холодильники з порожніми кастрюлями, щоб розібратися зі справжніми баригами , то ніякий "Шатун" вже не потрібен.

Віктор Малиновський

Переглядів 1117
Поділитися:

Голосування

Як ви ставитесь до тарифної політики, яку проводить Кабінет Міністрів на чолі з В. Гройсманом?

Підтримую політику Уряду - 3.3%
Частково підтримую, така політика необхідна в ситуації яка склалась в країні - 7.4%
Не підтримую. Вважаю що політика яку здійснює Кабінет Міністрів на чолі з В. Гройсманом є геноцидом українського народу - 86.1%
Мені байдуже - 3.2%

Всего голосов:: 2371
Голосование по этому опросу закончилось в: 01 трав. 2018 - 00:00