Субота, 22 грудня 2018 15:15

Про вінницьку комунальну мафію дізнались у столиці! Розслідування на телеканалі ЗІК 25.12.18

Про комунально-мафіозні оборудки у Вінниці відомо давно, особливо місцевим мешканцям... Але всьому раніше чи пізніше приходить край!

Кілька років назад телепрограму-розслідування "Дістало!" робили журналісти телеканалу Ай-Сі-Ті-Ві, висвітливши зокрема оборудки приватного ТОВ "ЖЕО" під розділом-назвою "Комунальне рабство"...

Ситуація активізувалась із появою у Києві Володимира Гройсмана. Столичні журналісти вирішили уважніше придивитись до його життя і "трудових подвигів" у Вінниці. Так на телеканалі 112 нещодавно вийшла телепрограма під дзвінкою назвою "Гройсман - тіньовий господар Вінниці"!

А цього разу оприлюднити корупційні факти у вінницькій комунальній сфері вирішив народний депутат Верховної Ради Віталій Купрій. Усі факти він розповість у своїй щотижневій телепрограмі "Громадська прокуратура" на телеканалі ЗІК у вівторок 25 грудня 2018 о 23.00.

Зокрема, з питань комунального свавілля виступить громадський активіст Вінниці, керівник ГО "Голос народу" і Школи старших по будинках Віктор Малиновський.

Також будуть оприлюднені факти незаконної забудови Сабарівського кладовища і антинародного знесення погруддя Тарасу Шевченку...

Тож дивіться і прозрівайте!...

Ця програма вже є на Ютубі

 

Переглядів 375
Поділитися:

Голосування

ЯКІ першочергові кроки повинен зробити новий Президент України у 2019?