П'ятниця, 14 вересня 2018 10:14

Верховній Раді пропонують звільнити Реву! Ну НАРЕШТІ!

Відставка міністра соцполітики можлива. Бо він провалив більшу частину роботи!!! А саме - оптимізацію соціальних виплат!

Комітет ВР підтримав проект постанови про визнання роботи Міністерства соцполітики незадовільною і звільнення від займаної посади "рехформатора" Андрія Реви!

Рева провалив роботу по оптимізації соціальних виплат: немає реєстру пенсіонерів, немає реєстру пільговиків, незрозуміло, хто і за що отримує кошти, дуже багато різних історій, пов'язаних з маніпуляціями, зловживаннями.

Наприклад, дружина може мати фіктивне розлучення з чоловіком, щоб отримувати пільги на матір-одиначку. Чому не вводяться ефективні механізми перевірки, які повинні бути жорсткими?

 Не можуть просто роздаватися кошти без серйозних механізмів контролю, не можна давати дотації тим, хто їх не потребує, і там, де це недоречно.

Міністерство соцполітики, як і МОЗ, оперує величезними коштами, але в МОЗ працюють до 200 чоловік, а в Мінсоцполітики - близько 700!

Тобто Міністерство соцполітики дуже роздуте в той час, коли в Україні серйозний грошовий недобір.

Проблема з Пенсійним фондом, з пільговиками. Тому, звичайно, Реву прибиратимуть, він не витягує свою ношу!... Гройсману, звичайно, хочеться тримати поруч близьких людей, але захистити Реву буде дуже важко, тому що він не справляється.

Пільги отримують дуже багато людей в країні, потрібно міняти систему.

Наприклад, людина має інвалідність як статичну форму, отримує інвалідність на все життя. Але рівень продуктивності часто може не залежати від фізичного стану людини. Коли, наприклад, людина втратила зір, але може адаптуватися, використовуючи сучасні технологічні можливості, вийти на ринок і заробляти вище середньої зарплати. У цьому випадку рівень його ефективності не потребує дотацій від держави.

Потрібна інша система, коли держава не піклується все життя, а допомагає людині, яка опинилася в скрутному становищі, вийти з нього і включає його в подальше життя.

Цього від Мінсоцполітики ми не бачимо...

Переглядів 1478
Поділитися:

Голосування

Як ви ставитесь до тарифної політики, яку проводить Кабінет Міністрів на чолі з В. Гройсманом?

Підтримую політику Уряду - 3.3%
Частково підтримую, така політика необхідна в ситуації яка склалась в країні - 7.4%
Не підтримую. Вважаю що політика яку здійснює Кабінет Міністрів на чолі з В. Гройсманом є геноцидом українського народу - 86.1%
Мені байдуже - 3.2%

Всего голосов:: 2371
Голосование по этому опросу закончилось в: 01 трав. 2018 - 00:00