Неділя, 05 серпня 2018 13:39

Трудова міграція гальмує зростання економіки! Гройсман, ЧОМУ вони "подорожують"?

Медіа

Гройсман на просте дитяче запитання про еміграцію якось бовкнув "Та вони подорожують!" То й має відповідний "результат"! В Україні через трудову міграцію може прискоритися зростання цін і сповільнитися економічне зростання...

В інфляційному Звіті Нацбанку говориться, що в Україні через трудову міграцію може прискоритися зростання цін і сповільнитися економічне зростання!

НБУ відзначає: вже зараз підприємці відзначають брак кваліфікованих кадрів, який в першу чергу пов'язаний з виїздом українців в Польщу та інші країни.

"Один з основних ризиків базового сценарію - продовження відтоку робочої сили з України. Це буде високими темпами створювати подальше підвищення диспропорцій між попитом і пропозицією на ринку праці", - вважають експерти НБУ.

Трудова міграція також перешкоджає росту темпів виробництва, найбільше - в будівництві, промисловості, сільському господарстві, транспорті та зв'язку.

"За даними обласних служб зайнятості в Польщі, майже 50% трудових мігрантів з України подали в 2017 році заяви на працевлаштування саме в цих видах діяльності", - йдеться в звіті НБУ.

Переглядів 364
Поділитися:

Голосування

Як ви ставитесь до тарифної політики, яку проводить Кабінет Міністрів на чолі з В. Гройсманом?

Підтримую політику Уряду - 3.3%
Частково підтримую, така політика необхідна в ситуації яка склалась в країні - 7.4%
Не підтримую. Вважаю що політика яку здійснює Кабінет Міністрів на чолі з В. Гройсманом є геноцидом українського народу - 86.1%
Мені байдуже - 3.2%

Всего голосов:: 2371
Голосование по этому опросу закончилось в: 01 трав. 2018 - 00:00