Понеділок, 30 липня 2018 18:54

Мінстець замовить рекламу в світових ЗМІ на 26 мільйонів грн! ОЦЕ ТАК МАРНОТРАТ!

Міністерство інформаційної політики оголосило тендер на рекламні та маркетингові послуги в світових засобах масової інформації...

Замість того, щоб ДАВНО адекватно реагувати на антиукраїнську пропаганду з боку РФ!!!

Міністерство інформаційної політики оголосило тендер на рекламні та маркетингові послуги в світових засобах масової інформації.

Інформація про проведення тендеру оприлюднена на сайті держзакупівель Prozorro.

Очікувана вартість закупівлі – 26 мільйонів гривень. Аукціон відбудеться 27 вересня.

 Як пояснив державний секретар Міністерства Артем Біденко, планується розміщувати ролики, спрямовані на рекламу України та українських міст в туристичному та інвестиційному плані. "Це будуть ролики обов’язково зі слоганом "Ukraine now" (бренд, за допомогою якого планується популяризувати Україну в світі – УП), і буде кілька хвиль", – розповів він.

За його словами, на першу хвилю вже підготовлені ролики, які промотують Дніпро, Київ і Львів.

"Ми склали ролики, які ми готували на День Європи, вони є у нас на сайті, ми їх адаптували трошки до міжнародної аудиторії, переклали англійською", – уточнив держсекретар.

Загалом тендер передбачає розміщення близько 600-700 виходів. Перша хвиля запланована на вересень, друга – на жовтень, третя – на листопад.

"Ми чекаємо, що буде розміщення на світових каналах, таких як BBC, CNN, DW, Euronews. Хто запропонує кращі умови, нижчу ціну, той виграє", – зазначив Біденко.

Він розповів, що минулого року міністерство вже проводило таку закупівлю.

"За результатами тендера ми розміщували звичайні 30-секундні ролики про Україну, про інвестиції в Україну на CNN", – сказав держсекретар.

За його словами, в грудні минулого року було 70 виходів, які коштували приблизно 2,5 мільйона гривень.

"Там якраз ми відтестували слоган "Ukraine now", агентство інвестицій тестувало, як люди реагують. Були дуже позитивні відгуки", – уточнив Біденко.

Як свідчить інформація на Prozorro, в цьому році міністерство вже оголошувалотакий тендер на 30 мільйонів, однак договір так і не було укладено.

"Він (тендер – УП) не відбувся, тому що учасники не подали всіх документів, в когось не було досвіду аналогічних робіт, там були технічні деталі, за якими будь-хто міг цей тендер відмінити", – пояснив Біденко.

Ну скажіть, оцей Мінстець взагалі нормальний?
 
Та наші спортсмени, діячі культури та інші активісти-патріоти роблять все це давно за велінням душі, а Мінстець лише надумав це робити! Ну явно там працюють "альтернативно обдаровані"...
Переглядів 156
Поділитися:

Голосування

Як ви ставитесь до тарифної політики, яку проводить Кабінет Міністрів на чолі з В. Гройсманом?

Підтримую політику Уряду - 3.3%
Частково підтримую, така політика необхідна в ситуації яка склалась в країні - 7.4%
Не підтримую. Вважаю що політика яку здійснює Кабінет Міністрів на чолі з В. Гройсманом є геноцидом українського народу - 86.1%
Мені байдуже - 3.2%

Всего голосов:: 2371
Голосование по этому опросу закончилось в: 01 трав. 2018 - 00:00