Понеділок, 09 липня 2018 15:38

ЯК ГРОЙСМАН НЕ ЗАПЛАТИВ 600тис.грн. ЗА РОЗМИТНЕННЯ СВОГО MERCEDES!

На сторінці Антикорупційної платформи був окремий пост про автомобіль Гройсмана (Volodymyr Groysman) і те, як він не заплатив до бюджету 600 000 гривень податків і мита. Пост зі сторінки прибрали через атаку ботів, проплачену Гройсманом! От так вони бояться правди. Але її не сховаєш!..

Публікуємо історію знову. Привіт Кабінет Міністрів України, який, замість займатися економікою, соціалкою та реформами, атакує сторінки громадських організацій, які пишуть правду про злодія-прем’єра.

Так сталося, що один патріотично налаштований співробітник Кабінету міністрів України, якому остогидло слухати чергові порції брехні від українських високопосадовців, надіслав нашому спільному колезі на месенджер фотокопію листа, адресованого Прем’єр-міністру України В.Гройсману. Перша думка була про те, що це черговий фейк від недоброзичливців Прем’єра, яких, з його ж слів, у нього з’явилося немало, після того як він оголосив тотальну війну контрабанді і тим, хто нею займається. Адже зі змісту самого листа випливає, що Володимир Гройсман, який на словах вболіває за бізнес і пересічних громадян, а також виступає за прозорість усіх процесів в митній системі, сам користується сірими схемами для того, щоб уникнути сплати до бюджету обов’язкових платежів. Але після з’ясування обставин, викладених в листі, нам вдалося встановити, що частина його повністю відповідає дійсності.

Отже, сам лист (копія якого надається) скерований Прем’єр-міністру України В.Гройсману співробітниками Житомирської митниці, котрі в червні 2017 року здійснювали митне оформлення автмобіля марки Mercedes-Benz, 2017 року випуску, модель GLE 350D 4MATIC, кузов №WDC2923241A082146. Ці співробітники митниці скаржаться Прем’єру на те, що через митне оформлення автомобіля Mercedes ними цікавляться правоохоронці з Служби безпеки України The Security Service of Ukraine, які зареєстрували кримінальне провадження через порушення закону при його розмитненні. Найцікавішим є те, що співробітники митниці визнають порушення норм та вимог закону зі свого боку. Але кажуть про те, що вони пішли на такий крок, виконуючи вказівку вищого керівництва Житомирської митниці, яке запевнило їх в необхідності діяти саме так через те, що автомобіль розмитнюють для самого Прем’єр-міністра України В.Гройсмана і жодних проблем з законом в майбутньому ні в кого з них не буде. Оскільки вказаний автомобіль був новим, без пробігу та в максимальній комплектації, а його вартість, згідно даних офіційних дилерів компанії Mercedes-Benz у Європі, становила не менше 117 000 (ста сімнадцяти тисяч) Євро, то, на виконання вказівки керівництва митниці, митникам, які здійснювали митне оформлення прем’єрського автомобіля, довелося “відкоригувати” Акт митного огляду автомобіля в сторону зменшення його вартості, шляхом внесення до Акту даних, які не відповідали дійсності.

Таким чином їм вдалося знизити його оціночну вартість з 117 000 Євро (ста сімнадцяти тисяч) Євро до 47 000 (сорока семи тисяч) Євро, а розмір обов’язкових платежів при розмитненні автомобіля зменшився на майже 600 000 (шістсот тисяч) гривень. Далі співробітники митниці просять Прем‘єр-міністра відшкодувати державному бюджету завдані збитки, адже в такому разі їм вдасться уникнути реального ув’язнення і відбутися звільненням з роботи та умовним вироком.
В ході з’ясування обставин, викладених у листі, нам вдалося встановити цікаві факти та здобути підтверджуючі документи. Так, до наших рук потрапив лист Головного управління Державна фіскальна служба України в Волинській області, яким ГУ ДФС Волинської області на виконання доручення Департаменту аудиту ДФС України, вимагає у Житомирської митниці ДФС надати належним чином завірені копії документів, які стали підставою для митного оформлення автмобіля марки Mercedes-Benz, 2017 року випуску, модель GLE 350D 4MATIC, кузов №WDC2923241A082146, з метою перевірки можливих ризиків щодо заниження митної вартості та ухилення від сплати митних платежів при його митному оформленні.

Також нам вдалося отримати електронну вантажну митну декларацію, дані якої свідчать про те, що автомобіля марки Mercedes-Benz, 2017 року випуску, модель GLE 350D 4MATIC, кузов №WDC2923241A082146, є таким, що був у використанні (зверніть увагу, це важливо), а його вартість становить 1 373 594,53 гривні (один мільйон триста сімдесят три тисячі п’ятсот дев’яносто чотири грн 53 коп) або 46 700 (сорок шість тисяч сімсот) Євро. На вказану вартість автомобіля було нараховано митні збори та обов’якові платежі в розмірі 732 536,13 гривень (сімсот тридцять дві тисячі п`ятсот тридцять шість гривень 13 коп).

Ми отримали також реєстраційну картку транспортного засобу, яка вказує на те, що автомобіль марки Mercedes-Benz, 2017 року випуску, модель GLE 350D 4MATIC, кузов №WDC2923241A082146 27 вересня 2017 року було зареєстровано на громадянку України Олену Іванівну Гройсман.
А тепер, Увага! Автомобіль, який згідно вантажної митної декларації був оформлений як бувший у використанні, насправді був абсолютно новий. Від моменту його виїзду з заводу в Німеччині і до моменту митного оформлення в Україні пройшло не більше одного місяця. Складаючи Акт митного огляду, співробітники Житомирської митниці забули вказати більшу частину люксових опцій, які збільшують вартість автомобіля в рази. Чи повірить хтось в те, що сучасний автомобіль такого класу замість електричних склопідйомників обладнаний “веслами” (ручками)??? Ці та багато інших дивних деталей (відсутність люку, підтікання масла з двигуна, несправність коробки передач) можна знайти в Акті митного огляду, копію якого нам категорично заборонили сфотографувати. Виходячи з цього Акту, складається враження, що Гройсман купував собі не автомобіль, а корито. Звісно, це лише фантазія житомирських митників, які намагалися максимально зменшити витрати далеко небідного (згідно електронної декларації) українського прем’єра.

Згодом сталося так, що Прем’єр-міністр України випадково забув вказати цей автомобіль, вартістю більше 2 мільйонів гривень в декларації. І зробив вин це невипадково. Адже за внесення до декларації неправдивих відомостей передбачена кримінальна відповідальність. А, оскільки митна вартість автомобіля була занижена майже в 2,5 рази, то й вартість, відрбражена в декларації Прем’єра не відповідала б дійсності. Згодом, правда, він його таки вніс до декларації, вказавши його вартість – 2 108 500 грн (два мільйони сто вісім тисяч п’ятсот гривень) і показавши його як майно дружини – Олени Гройсман.
З відкритих джерел нам вдалося встановити, що вартість автомобіля марки Mercedes-Benz, 2017 року випуску, моделі GLE 350D 4MATIC в такій комплектації як у Олени Гройсман становить більше 117 000 (ста сімнадцяти тисяч) Євро.

Таким чином, Прем’єр-міністр України В.Гройсман, який на кожному кроці публічно заявляє про необхідність боротьби з контрабандою та корупцією, сам використовуючи своє службове становище та вплив на в.о. Голови ДФС України М.Продана, міг спонукати співробітників Житомирської митниці до неправомірних дій з метою ухилення від сплати до державного бюджету майже 600 000 грн (шестисот тисяч гривень). Також схоже на те, що Прем’єр-міністр України В.Гройсман вніс неправдиві відомості до своєї декларації, адже йому прекрасно відомо, що вартість вказаного автомобіля, навіть нерозмитненого, у 2017 році перевищувала 3 500 000 грн (три мільйони п’ятсот тисяч гривень).

Ми сподіваємося, що описана ситуація буде ретельно вивчена правоохоронцями і діям українського Прем’єр-міністра В.Гройсмана буде надана належна оцінка та правова кваліфікація. Також рекомендуємо правоохоронцям перевірити весь автопарк, яким користується Прем’єр на предмет законності його розмитнення. Бо інтуїція підказує, що бажання “зекономити” в колишнього торговця з Вінницького ринку не могло виникнути лише щодо одного з багатьох автомобілів преміум-класу, які були придбані ним за кордоном.

Світлина від Антикорупційна Платформа.
Світлина від Антикорупційна Платформа.
Світлина від Антикорупційна Платформа.
Світлина від Антикорупційна Платформа.
Переглядів 555
Поділитися:

Голосування

Як ви ставитесь до тарифної політики, яку проводить Кабінет Міністрів на чолі з В. Гройсманом?

Підтримую політику Уряду - 3.3%
Частково підтримую, така політика необхідна в ситуації яка склалась в країні - 7.4%
Не підтримую. Вважаю що політика яку здійснює Кабінет Міністрів на чолі з В. Гройсманом є геноцидом українського народу - 86.1%
Мені байдуже - 3.2%

Всего голосов:: 2371
Голосование по этому опросу закончилось в: 01 трав. 2018 - 00:00