Середа, 04 липня 2018 15:29

Гройсман більше піариться на дорогах, ніж щось робить !

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман більше піариться на темі доріг, ніж справді вирішує проблеми у цьому напрямку. Заявляючи про будівництво дешевших бетонних шляхів, він замовчує, що тоді доведеться змінювати усю систему будівництва шляхів.

 

Коментуючи заяви прем’єр-міністра Володимира Гройсмана про «управлінські рішення» у разі неякісного виконання ремонтних робіт на українських дорогах,  швидше за все  покарають лише якихось «стрілочників».

Ситуація не зміниться, якщо Гройсман безпосередньо не почне цим займатись, кожного дня звільняючи таких чиновників. Та наразі він більше піариться на дорогах, ніж щось робить у цьому напрямку.

Прем’єр лише проводить різноманітні міжнародні конференції, займаючись «грантоїдством».

Він представляє стратегії, хоче збудувати п’ятдесят аеропортів, гіперлуп, яких ще й в природі немає. Уже три роки обговорюють історію із зведенням бетонних доріг, які, виявляються, будуть дешевшими і для будівництва, і для експлуатації. Та при цьому скромно замовчується, що тоді потрібно буде перебудувати усю систему зведення доріг і закупити дуже багато бетонних заводів. За  словамиекспертів , тільки-но з’явилась інформація про збільшення фінансування на будівництво доріг, багато компаній, що торгують будматеріалами, підвищили ціни на 20-30%. 

До того ж, ніхто не уточнює, який бетон використовуватимуть при цьому будівництві. Можна ж поставити і той, з якого роблять посадкові смуги у аеропортах, а можна і знайти «більш скромний» підхід. Тому й виникає багато питань і до самої технології.  Знаючі стиль "керівництва державою"премєром Гройсманом, мало хто може сприйняти його фантазії ,за конкретний план дій.

Економіка в країні на стадії стагнації, без допомоги МВФ- ДЕФОЛТ.  Але про щось мусить говорити премєр, нічого не роблячи.

Переглядів 143
Поділитися:

Голосування

Як ви ставитесь до тарифної політики, яку проводить Кабінет Міністрів на чолі з В. Гройсманом?

Підтримую політику Уряду - 3.3%
Частково підтримую, така політика необхідна в ситуації яка склалась в країні - 7.4%
Не підтримую. Вважаю що політика яку здійснює Кабінет Міністрів на чолі з В. Гройсманом є геноцидом українського народу - 86.1%
Мені байдуже - 3.2%

Всего голосов:: 2371
Голосование по этому опросу закончилось в: 01 трав. 2018 - 00:00