Вівторок, 03 липня 2018 17:27

Чи посадить чи Порошенко перед виборами газову мафію?

У Київському міському господарському суді 2 липня 2018 року відбулося чергове засідання за позовом Генеральної прокуратури України до Міністерства палива та енергетики і приватним облгазам...

"Злочинна бездіяльність" - суть сучасного корупційного договору.

Нагадаємо, 23 березня 2018 року Генеральна прокуратура України звернулася до Господарського суду м.Києва з позовами на захист порушених майнових прав держави в особі Фонду державного майна до Міністерства енергетики та вугільної промисловості і приватних облгазів (ВАТ "Полтавагаз", ВАТ "Волиньгаз", ВАТ "Харківгаз", ВАТ "Рівнегаз" та ПАТ "Львівгаз") про відшкодування коштів, сума яких становить на сьогодні близько 512 млн. гривень, і це в прив'язці тільки до їх залишкової вартості. Адже ринкова вартість державних газорозподільних систем, що знаходяться на балансі приватних облгазів, в рази більше.

По суті мова йде про пряме блокуванні виконання чиновниками КМУ Закону України "Про ринок природного газу", який набрав чинності з 1 жовтня 2015 року, стаття 37 якого прямо заборонила приватним облгазам використовувати державні газорозподільні системи на праві господарського відання, тобто безкоштовно.

Починаючи з 1 жовтня 2015 року, кожен день державний бюджет мав би отримувати 1 млн. 233 тис. Гривень в якості відрахувань за користування майном державних газорозподільних систем і їх складових.

Однак до сьогоднішнього дня дохідна частина державного бюджету України з зазначеного джерела так і не поповнюється.

На жаль, посадовими особами КМУ нічого не було зроблено, хоча НАК "Нафтогаз України", як профільна державна компанія, розробив відповідні положення і проект постанови, які починаючи з листопада 2015 року успішно блокувалися корумпованими чиновниками Міненерговугілля, НКРЕКП і Кабінету Міністрів України.

Дворічний саботаж Закону чиновниками Кабміну вдалося прорвати лише завдяки жорсткій позиції і тиску ряду народних депутатів України, Сергія Драюка, Антона Геращенко і прямого втручання Генеральної прокуратури України, яка була змушена 17 лютому 2017 року відкрити кримінальне провадження за № 42017000000000445 за статтями 364, 367 Кримінального кодексу Україна (Зловживання владою та службовим становищем; службова недбалість).

В результаті вже 21 лютого 2017 Кабінет Міністрів України зміг прийняти постанову № 95 "Про забезпечення ефективного використання газорозподільних систем або їх складових".

Кругова порука маже як кіптява ...

Однак весь гумор ситуації полягає в тому, що спроба "розмити відповідальність" через створення в Секретаріаті Кабміну робочої групи, лише підсвітила остаточних вигодонабувачів.

Оскільки верифікувати рішення робочої групи на засіданні Уряду 21 лютого 2018 основний доповідач перший віце-прем'єр С.І. Кубів, проте він ні словом не обмовився, що до проекту постанови є істотні зауваження.

В результаті 95 постанова лише погіршила становище чиновників, давши слідству факти і приводи інкримінувати Віце-прем'єру також і порушення статті 211 Кримінального кодексу. Адже згідно внесених поправок стороною договору було знову визначено Міненерговугілля, а не профільний "Нафтогаз", а також знижений відсотка відрахувань за користування державним майном (з 15 до 10% щодо його залишкової вартості майже в 4,7 млрд. Гривень).

З огляду на, що ці рішення суперечили зауважень Мін'юсту, згідно з якими Міненерговугілля як центральний орган виконавчої влади не може укладати господарські договори про передачу газорозподільних систем, а зниження процентної ставки як раз тягне на кримінальний злочин згідно 211 статті.

До того ж цим рішенням була заблокована можливість проаналізувати рух державного майна на балансі облгазів, зокрема розібратися, наприклад, чому в період з 2011 по 2012 рік, тобто напередодні укладення договорів господарського відання, кількість об'єктів, що знаходяться на балансі облгазів, перш за все групи Дмитра Фірташа, зменшилася на десятки тисяч одиниць? Чи немає в таких діях ознак корупції і зловживання владою? Та й НАК "Нафтогаз України" очевидно "посунули" в сторону не просто так: державна компанія цілком має і технічні і правові можливості встановити жорсткий контроль за експлуатацією приватними облгазами державних газорозподільних систем. Але будемо сподіватися, що Генеральна прокуратура України розбереться в діях або бездіяльності відповідних чиновників.

Верхом цинізму Міненерговугілля і відкритого політичного саботажу президентських амбіцій Порошенко в цій справі можна назвати злочинну змову облгазів з міністерськими чиновниками. З метою перекласти всі витрати з монополістів на споживачів, завбачливо вписавши в договору пункт, що "відрахування облгазами до державного бюджету будуть здійснюватися тільки в разі, якщо НКРЕКП включить такі відрахування в тариф на послуги розподілу природного газу". У той же час НКРЕКП, до сих пір так і не затвердила відповідні тарифи облгазам, коло замкнулося, а значить ніхто нікому нічого не платить і у всіх є підстави кивати один на одного, кошмари президентську адміністрацію політичними наслідками.

Бабло перемагає зло ...

Страх чиновників Кабміну виявився не довгим або гроші за "мило в очах" допомогли його побороти. Оскільки з прийняттям 95-ї постанови КМУ всі договори господарського відання повинні бути з облгазами припинені і укладені нові, що передбачають платне використання облгазами державних газорозподільних систем і їх складових (починаючи з 1 травня 2017 року). Однак, з подачі і сприяння Державної регуляторної служби Міненерговугілля укладає лише додаткова угода № 1 до існуючих договорів господарського відання, "цементують" існуючі позаправові договірні відносини Міністерства з облгазами. Таким чином, основна вимога постанови КМУ досі не виконуються і держава не отримує доходи від належного йому майна, а Генеральна прокуратура України сьогодні змушена ставити питання про визнання недійсними договорів господарського відання і всіх "нових" договорів.

У цьому контексті стає зрозумілим чому Перший віце-прем'єр-міністр - Міністр економічного розвитку і торгівлі України С.І Кубів, без отримання відповідних повноважень КМУ кінці вересня 2017 відкликав з Верховної Ради України урядовий законопроект № 6716 "Про внесення змін до деяких законів України щодо особливостей управління об'єктами державної власності ", яким визначався механізм передачі в оренду та концесію державних газорозподільних систем і їх складових. За нашою інформацією навіть на сьогоднішній день Мінекономрозвитку не збирається його доопрацьовувати і вносити повторно. Який був у цьому особливого сенсу або просто зайшов черговий транш? Сподіваюся відповідь ми таки отримаємо якщо не з кабмінівських прес-служби, то від прокурорів.

В умовах, коли на газовому ринку склалися стійкі корупційні зв'язки між певними центральними органами державної влади, їх посадовими особами та приватної газової монополькою, а корупційна рента дозволяє чиновникам почувати себе над законом. Нам залишається тільки сподіватися, що вся ця купа антикорупційних органів ГПУ, СБУ, Назка і т.п. нарешті зможуть захистити інтереси споживачів та учасників ринку від чиновницького свавілля. Суд нарешті повинен припинити корупційні договірні відносини, стягнути багатомільйонні збитки і повернути майно державі. Пропозиції щодо впорядкування системи управління ГРС, можливо утворивши для цього державного оператора газорозподільних систем вже надходили від ряду народних депутатів, а у Верховній Раді України зареєстрований відповідний законопроект № 6314. Держава може і повинна ефективно розпоряджатися належним йому майном ,.

Ми сподіваємося Генеральна прокуратура доведе до логічного кінця розпочате кримінальне провадження щодо чиновників і хоча б кілька високопоставлених "друзів" Порошенко ми таки побачимо на лаві підсудних перед виборами. Адже не випадково кримінальне провадження у цій справі було розширено і до вже наявних, була додана ще і 211 стаття (Видання нормативно-правових актів, що зменшують доходи бюджету або збільшую витрати бюджету в протиріччі з Законом).

Газовий ринок повинен нарешті втратити статус "священної корови", а його чиновники повинні почати відповідати за свої дії або бездіяльності незалежно від того в чиєму уряді вони були: Азарова, Яценюка чи Гройсмана. Адже саме перспектива передвиборних посадок викликає публічну істерику свідків газових монопольок...

Переглядів 208
Поділитися:

Голосування

Як ви ставитесь до тарифної політики, яку проводить Кабінет Міністрів на чолі з В. Гройсманом?

Підтримую політику Уряду - 3.3%
Частково підтримую, така політика необхідна в ситуації яка склалась в країні - 7.4%
Не підтримую. Вважаю що політика яку здійснює Кабінет Міністрів на чолі з В. Гройсманом є геноцидом українського народу - 86.1%
Мені байдуже - 3.2%

Всего голосов:: 2371
Голосование по этому опросу закончилось в: 01 трав. 2018 - 00:00