Понеділок, 16 квітня 2018 10:16

Українська влада бере в Китаю В КРЕДИТ $7 млрд!!! А ХТО віддаватиме?

Українська влада вже й так забагато набралась міжнародних кредитів, а зараз бере ще в КРЕДИТ $ 7 млрд у Китаю! Це дуже велика сума, яка складає 2% ВВП.

Чим це загрожує кожному?

Українська влада сильно ризикують, розраховуючи на залучення багатомільярдного кредиту від Китаю.

Залучення Україною кредиту на суму 7 млрд доларів у Китаю супроводжується великими ризиками для економіки країни. Таку думку висловив виконавчий директор Фонду Блейзера Олег Устенко, передає politeka.net.

"Ми говоримо про гігантську суму, яка моментально збільшить обсяг нашого державного боргу до майже 90% ВВП", - зазначив економіст.

За словами Устенка, отримання такого великого кредиту призведе до значного, в 1,5 рази, порушення нормативів Маастрихтських критеріїв. Ці показники передбачають, що сума державного боргу не може перевищувати 60% ВВП. Виконання цих нормативів - обов'язкова умова входження країни в єврозону.

Устенко вважає, що Україна після залучення китайського кредиту буде постійно перебувати в зоні підвищеного ризику. До того ж він зазначив, що займатися реалізацією інфраструктурних проектів в державі з низьким рівнем життя "вкрай недоцільно", тим більше з урахуванням високого рівня корупції в Україні.

Експерт підкреслив, що після залучення китайського кредиту під 3% річних Україні доведеться щороку виплачувати 200 млн доларів за відсотками. Для нашої країни це дуже велика сума, яка складає 2% ВВП...

Переглядів 206
Поділитися:

Голосування

Як ви ставитесь до тарифної політики, яку проводить Кабінет Міністрів на чолі з В. Гройсманом?

Підтримую політику Уряду - 3.3%
Частково підтримую, така політика необхідна в ситуації яка склалась в країні - 7.4%
Не підтримую. Вважаю що політика яку здійснює Кабінет Міністрів на чолі з В. Гройсманом є геноцидом українського народу - 86.1%
Мені байдуже - 3.2%

Всего голосов:: 2371
Голосование по этому опросу закончилось в: 01 трав. 2018 - 00:00