Вівторок, 13 березня 2018 15:46

Нафтовий бізнес Порошенко з ЛДНР в час війни! Це зрада!

Про роботу фабрик корпорації Рошен на території ворожої нам Росії не знає хіба що зовсім неосвічений лінивець! 

А як австрійська компанія JB Park, на яку оформлені яхти і літаки Порошенко, працює з російським нафтобізнесом, який забезпечує життєдіяльність сепаратистів ЛДНР - ось новина так новина!

«При згадці прізвища Путіна важка долоня гримнула по столу. Я подумав, що ніжки складуться »- так описують блогери недавню зустріч з Порошенком і обговорення на ній російської теми. При цьому пафос і удари долонею по столу абсолютно не заважають самому Порошенку вести в Росії бізнес, і навіть співпрацювати з компаніями, які забезпечують життєдіяльність сепаратистів ЛДНР.
Про це пише відомий український журналіст Олександр Дубінський на dubinsky.pro
Публікую чергову порцію ексклюзивних документів, які доводять, що крім кондитерського і аграрного бізнесу в РФ, президент Порошенко і його партнер, віце-президент Roshen Сергій Зайцев, - ведуть бізнес з Новошахтинського нафтопереробним заводом, який є постачальником палива в ЛДНР, і з ТД « КАМАЗ »знаходяться під санкціями РНБОУ.
Торговельні операції з вищеназваними російськими компаніями здійснюються через чергову офшорку з орбіти Петра Олексійовича, про існування якої до сьогодні ніхто не знав. Це компанія з австрійською пропискою JB Park.
Офіційно, бенефіціаром компанії JB Park сьогодні є найближчий партнер Порошенко по Концерну «Укрпромінвест» і його однокласник - Сергій Зайцев. Офіційно Пан Зайцев - заступник директора Корпорації «Рошен», неофіційно - смотрящий за тіньової імперією Гаранта, а тому - бенефіціар декількох іноземних компаній.

Австрійської JB Park Сергій Зайцев володіє нема на пряму, а через кіпрську компанію Euro Business.
При цьому офіс цієї Euro Business Investments знаходиться за тією ж адресою що і багато офшорні прокладки Порошенко і його людей:

Chrysorogiatissis, Kolokotroni corner, Limassol 3040, Cyprus.

При этом офис этой Euro Business Investments находится по тому же адресу что и многие офшорные прокладки Порошенко и его людей:  Chrysorogiatissis, Kolokotroni corner, Limassol 3040, Cyprus.

З багатьма компаніями з цього списку ви вже знайомі. Саме за цією адресою прописані прокладки Свинарчука-Гладковського через які він миє оборонні гроші, а Порошенко ховає свій аграрний бізнес в РФ...

Со многими компаниями из этого списка вы уже знакомы. Именно по этому адресу прописаны прокладки Свинарчука-Гладковского через которые он моет оборонные деньги, а Порошенко прячет свой аграрный бизнес в РФ.

Сама австрійська компанія JB Park захована також з рук геть погано. Вона розташована за тією ж в Австрії адресою що і Bogdan Holding GmbH Олега Свинарчука - Гладковського.

Сама австрийская компания JB Park спрятана также из рук вон плохо. Она расположена по тому же в Австрии адресу что и Bogdan Holding GmbH Олега Свинарчука - Гладковского.

А тепер представляємо вашій увазі документ, який свідчить про те, що в розпал активних бойових дій на Донбасі в 2014 році, австрійська компанія JB Park активно співпрацювала з Новошахтинського НПЗ. Це нафтопереробне підприємство, розташоване в Ростовській області РФ на кордоні з Україною, з моменту початку війни - один з головних постачальників палива для бойовиків. Про це заявляв аналітик UPECO Олександр Сіренко. 

Так ось, в 2015 році, JB Park просить міністерство фінансів Австрії застосувати «Конвенцію про уникнення подвійного оподаткування між РФ і Австрією» в зв'язку з тим, що JB Park отримала прибуток від роботи з російським Новошахтинського НПЗ.

Точно такий же документ існує і за 2016 рік, що може свідчити про те, що співпраця австрійської компанії JB Park, яка пов'язана з найближчим оточенням Порошенко, тривало весь час військових дій на сході України.
Військових дій, пальне для яких поставляв Новошахтинський НПЗ.
Однокласник Порошенко Зайцев вже світився в скандалі, пов'язаному із закупівлею палива у російських компаній.
Так, в 2014 році офшор Intraco Management Ltd, володіє якої Зайцев закуповувала у дочірньої компанії російського «Газпрому» - «Газпромнефть-АЕРО Шереметьєво» авіаційне паливо.
Але і це ще не все.
У 2016 році австрійська JB Park намагалася врегулювати питання подвійного оподаткування та з Українською УКРІНФОРМ. Питання стосувалося оподаткування спільного бізнесу JB Park з представництвом російського автогіганта КАМАЗ.
Згідно опублікованого мною документа річний оборот бізнесу між цими структурами склав 1 мільйон доларів.
До речі вже через рік КАМАЗ потрапив під санкції РНБО.
Ми звернулися в Мінфін Австрії, корпорацію Roshen, а також до російських контрагентам партнера президента пана Зайцева. У своїх запитах ми попросили прокоментувати фінансові документи і повідомити про зміст контрактів між JB Park і КАМАЗ, і JB Park і Новошахтинський НПЗ. І не отримали жодного спростування наведеної інформації...

Мы обратились в Минфин Австрии, корпорацию Roshen, а также к российским контрагентам партнера президента господина Зайцева. В своих запросах мы попросили прокомментировать финансовые документы и сообщить о содержании контрактов между JB Park и КАМАЗ, и JB Park и Новошахтинский НПЗ. И не получили ни одного опровержения приведённой информации.

 

Мы обратились в Минфин Австрии, корпорацию Roshen, а также к российским контрагентам партнера президента господина Зайцева. В своих запросах мы попросили прокомментировать финансовые документы и сообщить о содержании контрактов между JB Park и КАМАЗ, и JB Park и Новошахтинский НПЗ. И не получили ни одного опровержения приведённой информации.

Роблячи висновок можна сказати що опубліковані документи є не тільки свідченням активної діяльності Порошенко і його людей в Росії з метою отримання прибутку. Це ще і свідчення небажання Порошенко і Ко поступатися своїми фінансовими інтересами ні за яких умов. Навіть якщо ці умови - війна проти своєї країни. +

Крім того, подібна розгалужена діяльність президентського бізнесу в Росії говорить і про банальне колабораціонізмі: усвідомленому, добровільному і умисному співпраці з ворогом в його інтересах, і на шкоду своїй державі.
А значить, президент України - з Росією точно не воює. І росіян ворогами - не вважає...

 

 

Джерело: https://elise.com.ua/2018/03/12/eto-predatelstvo-neftyanoj-biznes-poroshenko-s-ldnr/

Переглядів 312
Поділитися:

Голосування

Як ви ставитесь до тарифної політики, яку проводить Кабінет Міністрів на чолі з В. Гройсманом?

Підтримую політику Уряду - 3.3%
Частково підтримую, така політика необхідна в ситуації яка склалась в країні - 7.4%
Не підтримую. Вважаю що політика яку здійснює Кабінет Міністрів на чолі з В. Гройсманом є геноцидом українського народу - 86.1%
Мені байдуже - 3.2%

Всего голосов:: 2371
Голосование по этому опросу закончилось в: 01 трав. 2018 - 00:00