Вівторок, 06 березня 2018 14:31

Українці живуть краще, аніж подає статистика! - посол Канади

Реальне економічне становище українців краще, аніж те, про яке свідчить офіційна статистика....

Часто громадяни України мають тіньові доходи, каже посол Канади в Україні Роман Ващук. Про це дипломат сказав під час публічної дискусії центру "Нова Європа" на тему "G7 в Україні: підтримка, критика чи критична підтримка".

"Багато хто з українців живуть у тіні, але співчувають собі - за офіційною статистикою. Так, з одного боку, потрібно говорити про проблеми, терпіння, страждання пенсіонерів і населення, яке живе уздовж лінії розмежування в зоні конфлікту на Донбасі. Але також треба нагадувати тим людям, які переконані, що в Україні живуть тільки на хлібі і воді: що ніде припаркуватися біля Ocean Plaza в суботу і неділю", - сказав Ващук.

На вулицях сотні Porsche, а більшість типу виживає на $200! - посол ЄС

В Україні звикли нарікати на результати реформ. Водночас він звернув увагу на те, що катастрофічні економічні прогнози міжнародної і української преси 2014-2016 років не справдилися.

"Результатом є не тільки те, що було досягнуте, а й те, що ми встигли обійти - як найгірший варіант. Ми говорили три роки тому про повний занепад української економіки, а тепер говоримо про проблеми її замало активного зростання", - акцентував посол Канади.

Рівень бідності в Україні знизився до 12% за минулий рік. Про це свідчать дані Київського міжнародного інституту соціології. 2008 року, після початку світової кризи, рівень бідності зріс до 21%, але потім ситуація стала поліпшуватися.

Перед початком військового конфлікту, 2013-го, рівень бідності становив 9%, з 2014-го по 2016 роки збільшившись майже вдвічі - до 17%. Але протягом останнього року ситуація покращилася, і рівень бідності знизився до 12%.

За підсумками 2017 року, середня зарплата українця становить 8750 грн. Хоча, й така статистика досить неточна й часто неправдива...

Переглядів 297
Поділитися:

Голосування

Як ви ставитесь до тарифної політики, яку проводить Кабінет Міністрів на чолі з В. Гройсманом?

Підтримую політику Уряду - 3.3%
Частково підтримую, така політика необхідна в ситуації яка склалась в країні - 7.4%
Не підтримую. Вважаю що політика яку здійснює Кабінет Міністрів на чолі з В. Гройсманом є геноцидом українського народу - 86.1%
Мені байдуже - 3.2%

Всего голосов:: 2371
Голосование по этому опросу закончилось в: 01 трав. 2018 - 00:00