Четвер, 01 березня 2018 17:07

Яйця проти Януковича? Знаємо! А проти Порошенка?

Медіа

Відома народна фраза каже: "Яйце - це сила, що зека повалила!" За нею стоїть відомий факт жбурляння яйцем у Президента-регіонала на одному із мітингів та шокове падіння гаранта!

А як щодо Порошенка та протистояння із цим продуктом харчування?

То ви ще нічого не знаєте?

Хто б здогадувався! Саме Злі Яйця гублять режим Порошенка! У Києві шухер і переполох, друзі Порошенко плюються в сказі! 

Із США прийшла звістка, яка в буквальному сенсі може стати каталізатором для зміщення олігархічного каганату в нашій країні!

Український журналіст з США показав всьому світу, як українське пророшенківске кубло відверто знущається з уже 30 мільйонів українців і відверто стриже їх кожен день, навіть на такій дрібниці як яйця!

Журналіст Ростислав Шапошников показав, що навіть такі продукти як яйця, в США коштують в два рази ДЕШЕВШЕ ніж в Україні!

Це при тому, що Україна сама злиденна країна в Європі і входить в топ 10 найбідніших на планеті! Це при тому, що 75% українців перебувають за межею бідності в критичному положенні, а США багатюща країна планети!

А знаєте чому так?

Тому що ринок яєць в Україні контролює один з ватажків пророшеновского режиму і друг Петра Порошенка - олігарх Юра Косюк!

І так в кожній сфері від газу і світла який контролюють друзі Порошенко - Ахметов і Пічнук до курей і яєць які контролює Косюк!

Жебраки українці платять навіть за продукти харчування дорожче, ніж в США, бо вони платять олігархам, які плювали на Україну!

Україна їх місце де можна стригти надто довірливий вже 30 мільйонний Народ!

Всі деталі у відео сюжеті...

Переглядів 348
Поділитися:

Голосування

Як ви ставитесь до тарифної політики, яку проводить Кабінет Міністрів на чолі з В. Гройсманом?

Підтримую політику Уряду - 3.3%
Частково підтримую, така політика необхідна в ситуації яка склалась в країні - 7.4%
Не підтримую. Вважаю що політика яку здійснює Кабінет Міністрів на чолі з В. Гройсманом є геноцидом українського народу - 86.1%
Мені байдуже - 3.2%

Всего голосов:: 2371
Голосование по этому опросу закончилось в: 01 трав. 2018 - 00:00