П'ятниця, 09 лютого 2018 12:00

“1 600 000 в місяць”: Скільки може прожити пенсіонерів на зарплату глави “Нафтогазу”???

У найбіднішій країні Європи, виявляється, можна викрутитися "у законний спосіб"!

Думаєте, заробити протягом одного місяця суму, яку середньостатистичний український пенсіонер не осилить і за сто років, нереально? На власному прикладі довів протилежне чинний керівник НАК "Нафтогаз" Андрій Коболєв...

На це звернув увагу у Facebook юрист М. Шнайдер:

"Це молоде дарування за минулий рік заробляло загалом 1 600 000 гривень на місяць! Це якась фантастика, це просто виходить за рамки здорового глузду і розуміння! У найбіднішій країні Європи чиновник отримує такі просто шалені гроші. Цинізму і нахабству просто немає меж!", – наголосив він.

Цікаво, що глава компанії вже не вперше привертає увагу ЗМІ та антикорупційних органів. Особливо після того, як минулого року оприлюднили умови трудового контракту, які дозволяють на офіційному рівні змінювати кінцеву суму прибутку так, щоб приховати космічні надбавки.

У документах від 13 квітня 2016 року (додатковій угоді) вказано: окрім посадового окладу (1,041 мільйонів гривень) виписують щомісячну премію, котра може перевалити за 200% від цієї цифри.

Значиться вона в графі під цікавою назвою – "за виконання виробничих функцій і завдань".

Тобто, систематична зарплата керівника сягає подекуди й 2,082 мільйона гривень на місяць (+ стаття договору про "внесок в загальні результати роботи" – ред.).

Траплялося й так, що сумарна винагорода для Коболєва могла перевищувати 3,123 мільйонів гривень. І не дивно, адже всі виплати розподілили на три види – основні, додаткові та заохочувальні.

Голова правління держкорпорації Нафтогаз України Андрій Коболєв задекларував ще у 2015 році 6,1 млн грн доходу, з яких на зарплату припало 1,1 млн грн.

Згідно з декларацією, глава Нафтогазу орендує будинок площею 287,6 кв. м і гараж, володіє джипами преміум-класу: Porsche Cayenne S і Mercedes-Benz GL550, а також гідроциклом Bombardier Sea-Doo RXP 255.

Члени сім'ї Коболєва – дружина і три доньки – в 2015 році получили 1,17 млн ​​грн сукупного доходу. На їх банківських рахунках зберігається 65,4 тис грн.

Якщо вірити декларації Коболєва, його сім'я має в оренді земельну ділянку в 12 соток і житловий будинок площею 275 кв. м, а також "інше нерухоме майно" площею 26,6 кв. м. У праві користування членів сім'ї держслужбовця знаходиться ще один джип – Lexus LX 570.

 

 

 

 

 

 

Переглядів 3465
Поділитися:

Голосування

Як ви ставитесь до тарифної політики, яку проводить Кабінет Міністрів на чолі з В. Гройсманом?

Підтримую політику Уряду - 3.3%
Частково підтримую, така політика необхідна в ситуації яка склалась в країні - 7.4%
Не підтримую. Вважаю що політика яку здійснює Кабінет Міністрів на чолі з В. Гройсманом є геноцидом українського народу - 86.1%
Мені байдуже - 3.2%

Всего голосов:: 2371
Голосование по этому опросу закончилось в: 01 трав. 2018 - 00:00