Четвер, 30 листопада 2017 11:57

Розстріл Майдану: Парасюк здав Луценка!

Медіа

Активіст Майдану, а нині депутат Верховної Ради України Володимир Парасюк почав побічно говорити про розстріли на Майдані...

Так Парасюк нагадав українцям, що саме нинішній Генпрокурор Юрій Луценко закликав українців громити склади зі зброєю і розстрілювати Беркут.

Расстрел Майдана: Парасюк сдал Луценко

Люди по всій країні взяли зброю, як велів їм Юрій Луценко. Наслідки стали катастрофічними...

Парасюк прямо натякнув, що він не готовий розповідати правду поки при владі перебуває Порошенко. За його словами це занадто небезпечно для його життя і життя активістів Майдану які попри все ще залишилися в живих...

Як повідомлялося раніше, італійський телеканал звинуватив Пашинського і Парубія в розстрілі учасників протесту. За словами автора сюжету саме Пашинський і Парубій спровокували хаотичний вогонь у центрі Києва з метою створити бійню, а в наслідку зробити гос.переворот.

План перевертнів вдався. Майдан перетворили в криваву кашу, а влада дісталася майданним перевертням які вже третій рік грабують і вбивають власний народ!

Як зазначила днями громадянська активістка і публіцистка Ліза Богуцька все вказує на те, що снайперами на Майдані керували майданні перевертні які згодом захопили владу:

"Давно думаю про це, але зараз побачила дуже близький за змістом пост і зрозуміла, що я не одна.

Річниця Майдану. Розстріли. Снайпери.

Не знаю, як точно називається окремі деталі снайперської гвинтівки, але думаю, що оптичний приціл повинен бути. І зум повинен бути. А значить, побачити в приціл, в кого стріляєш, не складе труднощів.

Коли почалися масові розстріли, пам'ятаю, що перші слова були: «Стріляють з готелю Україна».

Чому стріляли в пацанів, у яких не було предметів захисту, або тільки фанерні щити?

Я не військовий стратег. Але точно знаю, що для перемоги над ворогом головне обезголовити його. Я маю на увазі, для некерованого хаосу було б краще стріляти по тим, хто і сам просив кулювлоба. Ні?

Якщо враховувати, що розстріли проводив російський спецназ, а очільники сцени називалися Хунтою, то чому спецназ не стріляв по Хунті? Це ж були снайпери? Вони що, не могли відрізнити Яценюка, Пашинського, Авакова, Кличко, Турчинова, Гримчака і т.д. від простих пацанів?

Могли? Чому не стріляли? Чому Хунту не нищили?

Відповідь очевидна...

Хунту ніхто і не збирався чіпати. Снайпери діяли в її інтересах. Після 4 років у мене немає сумнівів в тому, що масові розстріли на Майдані були узгоджені зі сценічними революціонерами. З них кожен знав, за що він там стоїть.

І тільки народ думав, що стоїть за знесення системи і європейське майбутнє....

Переглядів 458
Поділитися:

Голосування

Як ви ставитесь до тарифної політики, яку проводить Кабінет Міністрів на чолі з В. Гройсманом?

Підтримую політику Уряду - 3.3%
Частково підтримую, така політика необхідна в ситуації яка склалась в країні - 7.4%
Не підтримую. Вважаю що політика яку здійснює Кабінет Міністрів на чолі з В. Гройсманом є геноцидом українського народу - 86.1%
Мені байдуже - 3.2%

Всего голосов:: 2371
Голосование по этому опросу закончилось в: 01 трав. 2018 - 00:00