Вівторок, 12 вересня 2017 10:57

Жебраки на власній землі: Чим обернуться для українців державні борги

З ростом державного боргу Україна поступово стає залежною від рішень МВФ.

Інтеграція представників фонду у внутрішню політику відбувається настільки швидко, що державі починають відверто нав'язувати абсурдні, практично диктаторські умови,  передає gogetnews.info .

Подібної позиції дотримується політик від партії "Основа" Катерина Вайдич. На своїй сторінці в Facebook вона запевнила: ситуація, що склалася несе пряму загрозу українському суверенітету. Це пояснюється валютної лихоманкою, яку, за вказівками іноземців, підтримує чинна влада.

Жебраки на власній землі: Чим обернуться для українців державні борги

Показник економічного зростання, на думку Вайдич, не достатній навіть для часткової компенсації по кредитах: він коливається на рівні 2-3%. Мізерні суми в порівнянні із загальною сумою боргу:

Жебраки на власній землі: Чим обернуться для українців державні борги

"При таких умовах гроші від МВФ - каталізатор ще більш глибокої економічної кризи, а не порятунок від неї. Якщо сьогодні темп українського економічного зростання не збільшиться до 10-15%, позики від МВФ - це шлях в безодню".

Щоб вийти з економічної прірви, влада повинна кардинально змінити підхід на міжнародній арені: розробити стратегію національної безпеки і нарешті взятися за створення надійного фінансового ланки.

Жебраки на власній землі: Чим обернуться для українців державні борги

При цьому слід враховувати ряд важливих факторів, таких як суспільний договір, розумне управління і інвестиційні плани. Тільки так можна точно простежити, на які цілі спрямовуються кошти - як отримані траншем, так і власні доходи України.

"Уже до 2030 року Україна досягне рівня ВВП $ 710-750 млрд і ввійде в топ-30 конкурентоспроможних країн світу", - прогнозує вона.

Переглядів 1511
Поділитися:

Голосування

Як ви ставитесь до тарифної політики, яку проводить Кабінет Міністрів на чолі з В. Гройсманом?

Підтримую політику Уряду - 3.3%
Частково підтримую, така політика необхідна в ситуації яка склалась в країні - 7.4%
Не підтримую. Вважаю що політика яку здійснює Кабінет Міністрів на чолі з В. Гройсманом є геноцидом українського народу - 86.1%
Мені байдуже - 3.2%

Всего голосов:: 2371
Голосование по этому опросу закончилось в: 01 трав. 2018 - 00:00